Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

bu ay bikaç hamiş olsa da hepimize moral olsa, her ay yumrutaları görüp sonra hüsrana uğramaktan bıktım

arkadaşlar umarım hepiniz bebişleriize en kısa zamanda kavuşursunuz.dualarım sizinle...bende bu ay klomen kullandım.şuanda adetimin 15.günü ve eşim yarın şehir dışından gelecek.5aydır hamile kalmaya çalışıyoum fakat hep hüsran.inşallah bu sefer olacak.tabi öncelikle allhın izniyle.

:(

herkese merhabalar bende bu ay klomene başlayacağım bugün adetimin 3.günü iki gün sonra başlayacağım ilaca bittikten bir gün sonra doktorum tekrar çağırdı ne olacak bilmiyorum ama saakin olmaya çalışıyorum kendimi başka şeylere yöneltip aklıma getirmemeye çalışıyorum inş olur:(

Amin aminn! Bu sene Hepimize tombul yumurtalar, sonra bebisler insallahh. 2 adet yumurta var dedi doktor, hersey yerli yerindeymis, ama sali gunu bi daha gidicem, "10 dk ugra bi daha bakiym" dedi, acaba catlamaya mi bakicaak ki.

adetinin kaçıncı günüydü ve yumurtalar kaç mm di?yumurtalar gelişiyodur.salı büyümüş mü diye bakar muhtemelen ve gerekli görürse atlatma iğnesi verir.benim bu ay aşılama olucaktı ama 2 yumurta büyüdüğü için yapmadı doktor 2den fazla istiyo aşılama için.cuma ilişki demişti cumartesi 5 te çatlatma iğnesi oldum. pazar pazartesi çarşamba ilişki verdi.sonrada ayın 20sinde gebelik testi istedi.bakalım hayırlısı 10 gün sonra belli olcak.allahım yüzümüzü güldürsün.

adetinin kaçıncı günüydü ve yumurtalar kaç mm di?yumurtalar gelişiyodur.salı büyümüş mü diye bakar muhtemelen ve gerekli görürse atlatma iğnesi verir.benim bu ay aşılama olucaktı ama 2 yumurta büyüdüğü için yapmadı doktor 2den fazla istiyo aşılama için.cuma ilişki demişti cumartesi 5 te çatlatma iğnesi oldum. pazar pazartesi çarşamba ilişki verdi.sonrada ayın 20sinde gebelik testi istedi.bakalım hayırlısı 10 gün sonra belli olcak.allahım yüzümüzü güldürsün.

aminnnn canım benim allah kucağımızı boş bırakmasın.her kadın anne olmayı hakediyor

adetinin kaçıncı günüydü ve yumurtalar kaç mm di?yumurtalar gelişiyodur.salı büyümüş mü diye bakar muhtemelen ve gerekli görürse atlatma iğnesi verir.benim bu ay aşılama olucaktı ama 2 yumurta büyüdüğü için yapmadı doktor 2den fazla istiyo aşılama için.cuma ilişki demişti cumartesi 5 te çatlatma iğnesi oldum. pazar pazartesi çarşamba ilişki verdi.sonrada ayın 20sinde gebelik testi istedi.bakalım hayırlısı 10 gün sonra belli olcak.allahım yüzümüzü
güldürsün.

Amin seastarhcim, doktor yumurtalargerekli buyukluge ulasmis, rahimden gordugum kadariyla su an catliyorlar dedi, bu hafta benim icin de onemli yani, adetin 13. Gunuydu, yalniz bu ay kendime soz verdim, kafaya takmiycam, gecen gun bi kiz gordum besinci tup bebek denemesinde hamile kalmisti, benim de onumde uzun bir yol olabilir, her ay gecen seferki gibi kafaya takarsam cok yipranirim,iste boyle kararlar aldim yeni yilda:)

bencede takma canım,sitres bebek oluşumunu çok fazla etkiliyor çünkü.birşey paylaşmak istiyorum sizinle,uygulamak isteyen uygulasın çok işe yarıyormuş arkadaşlar.1:eşinizle ilişkiye girmeden 2 saat önce sert bir kahve içirin2:yumurtlama ya yakın,yada daha öncesi farketmez elinizle bir miktar vikis sürün alttan.(herşey bebiş için)benim bildiğim 4 arkadaşımda hamile kaldı.hatta kaynanamda en küçük kayınımı vikisle dünyaya getirmiş.ara ara dalga geçeriz kayınımla vikis çocuğu diye...bence denemekte fayda var arkadaşlar.ben bu ay klomen tedavisi görüyorum ama vikiste kullanıyorum.eğer hamiş kalırsam ilk burda sizlerle paylaşacam allahın izniyle...

Amin seastarhcim, doktor yumurtalargerekli buyukluge ulasmis, rahimden gordugum kadariyla su an catliyorlar dedi, bu hafta benim icin de onemli yani, adetin 13. Gunuydu, yalniz bu ay kendime soz verdim, kafaya takmiycam, gecen gun bi kiz gordum besinci tup bebek denemesinde hamile kalmisti, benim de onumde uzun bir yol olabilir, her ay gecen seferki gibi kafaya takarsam cok yipranirim,iste boyle kararlar aldim yeni yilda:)

çook iyi canım ya bu haftayı iyideğerlendir sende.hemen kalkma yarım saat falan öyle dur.bacakları havaya dik hatta :)inşallah hepimiz kavuşucaz bebişlerimize rabbim ne zaman kararlamışsa o zaman gelicekler.evet kesinlikle takmamak lazım aslında ama insanın elinde olmuyo.tahlil zamanını beklemek dahada zor oluyo yaa.var mı yok mu stresi.

Geri