Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

merhaba oncelıkle klomen gunde kactane ıcıyrsun bu onemlı bırde eger yumurtlama gunun ates takıbı ıle yapamıyrsan dr a gıdıp yumurta takıbı yapmalısın yada ovulasyon teslerı var onlar sana yardımcı olabılır...
adetin 5.günü başlattı dr günde 2 tane dedi bende aldım bugün son iki habı yutcam yok yapmıyorum takip ateş takibi tşkler canm cevap werdiğin için hı bide dr klomenin yanında glifor diye ilaç werdii

slm canım naptın hsg çektirdin mi ? umarım iyi geçmiştir[/QU

mrb canım çektirdim hayatımda yaşadığım en kötü şeydi diyebilirim zaten özel hastanede çektirdim doktorum çok iyiydi ve benle çok iyi ilgilendi ama bu canımın yanmasına engel olamadı maalesef o kadar canım yandıki anlatmam mümkün değil öncesinde 1 gün önceden ağrı kesiciye başlamıştım müdahale öncesi bi ağrı kesici içtim 2 tanede iğne yapıldı ama mahvoldum ertesi günde ayağa kalkamadım ertesi gün akşama kadarda az kanamam oldu ve çok ağladım ama neyseki tüplerim açıkmış herşey yolunda yani

slm kızlar uzun zamandır yazmıyorum bugün iğne yapalı 12 gün oldu adet günüme 1 hafta kaldı ama belirtileri var bide çok sık lavaboya gidiyorum sizdede oluyormu öyle

kızlae bana yardım edın cok merak ettım benım adetıme uc gun var ama bugun bı ıkı damla kan geldı cok kırmızı deıldı sonra gıttı kahverengı geldı oda bı ıkı damla eger yerlesme kanamsı ıse bu kan testınde en erken ne zman bellı olurr

slm bayanlar,bende ilk bu ay klomen ve estrofem kullanmıştım.dün kontrole gittim sağ yumurtalıkta 3tane 23mm yumurta oluşmuş.doktorum çatlatma iğnesine gerek yok kedininn çatlamasını beklicez dedi ve beraberlik önerdi.10gün beklemedeyiz çok heycanlıyım sonuç ne olacak bilmiyorum.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hepimizin.

slm canım naptın hsg çektirdin mi ? umarım iyi geçmiştir[/QU

mrb canım çektirdim hayatımda yaşadığım en kötü şeydi diyebilirim zaten özel hastanede çektirdim doktorum çok iyiydi ve benle çok iyi ilgilendi ama bu canımın yanmasına engel olamadı maalesef o kadar canım yandıki anlatmam mümkün değil öncesinde 1 gün önceden ağrı kesiciye başlamıştım müdahale öncesi bi ağrı kesici içtim 2 tanede iğne yapıldı ama mahvoldum ertesi günde ayağa kalkamadım ertesi gün akşama kadarda az kanamam oldu ve çok ağladım ama neyseki tüplerim açıkmış herşey yolunda yani

çok çok geçmiş olsun canım benim , tüplerin açık olmasına sevindim. evet ağrı oluyor ama onu da atlatıyosun,ben de çok ağlamıştım :) ama seni korkutmak istemedim,iyiki de çektirmişim çünkü şu an çok rahatım ve 2 ay boyunca herşeyi oluruna bırakıyosun,en azından için rahat oluyor. ben de çok ağrı çektim ama anlık oluyor,yüksek basınç ağrı yapıyor. neyse bahsetmeyelim :) unutalım o günü :) senin de doktorun 2 ay sonra gel dedi mi?

çok çok geçmiş olsun canım benim , tüplerin açık olmasına sevindim. evet ağrı oluyor ama onu da atlatıyosun,ben de çok ağlamıştım :) ama seni korkutmak istemedim,iyiki de çektirmişim çünkü şu an çok rahatım ve 2 ay boyunca herşeyi oluruna bırakıyosun,en azından için rahat oluyor. ben de çok ağrı çektim ama anlık oluyor,yüksek basınç ağrı yapıyor. neyse bahsetmeyelim :) unutalım o günü :) senin de doktorun 2 ay sonra gel dedi mi?

canım benim yaaa sağol düşündüğün için evet unutmaya çalışıyorum dediğin gibi rahim filminde canım çok yandı ama benimde içim çok rahat benim eşimin işinden dolayı görev için şehir dışına çıktık ailemizde oradaydı ablam da özel hastanede çalıştığı için orayı tercih ettim doktor benim başka şehirde yaşadığımı bildiği için teklif etmedi ama ben bugün yaşadığım şehirde tıp fakültesi var oraya gittim doktor değişikliği yaptım ve bi doçentle görüştüm muayene oldum bana 3 tane ilaç verdi hsg ye falan baktı bütün tahlillerime falan seninle işimiz hiç zor değil dedi ve herşeyden önemlisi mükemmel bir doktordu doçent olmasına rağmen benimle bi arkadaş gibi sohbet etti bakalım eğer bu ay hamile kalmazda adet görürsem tahlile gidicem ona göre tekrar bir tedaviye başlıcaz

slm bayanlar..ben geçenlerde yazmıştım 3tane 23cm lik yumurta oluşmuş,iyimi bilmiyorum çok heyecanlıyım.sizce şansım nekadar?beklemek çok zor 10günüm var.:(((

mide krampı ve hamilelik

klomen kullandım 3 yumurtam oluştu çatlatma iğnesi yapıldı adetime 9 gün var mide kramplarım var 2gündür.hiç geçmedi sizce hamilemiyim

Geri