gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113

Lezzetli mi Lezzetli Kavun Şerbeti Nasıl Yapılır....

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kavun Şerbeti Nasıl Yapılır Kavun Şerbeti Tarifi

Kavun şerbetini daha önce denemeyenler için pratik bir tarif.Hemde bu sıcak havalarda buz gibi kavun suyu hem yararlı hemde serinletici olacaktır...Yani şuan olsa olmasın demem :) Kavunun yararlarından da unutmadan da bahsedelim burada...

Kavun şerbeti

Malzemeler

1 kavun
    1 lt. su
    1 su b. toz şeker
    1 limon
    1 dal taze tane

Hazırlanışı

Kavunun içini çıkarıp eziyoruz ve süzgeçten geçirerek çekirdeklerini ayırıyoruz. İçine şekeri, suyu ve sıkılmış limonu ilave edip karıştırıyoruz. Nane yapraklarını içine atıyoruz ve soğutup servis ediyoruz.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    Tadını bilmiyorum ama güzele benziyor kavun zaten çok güzel tadı olan bi meyva denemek lazım .

LaViNYaM bunu beğendi.
Lezzetli mi Lezzetli Kavun Şerbeti Nasıl Yapılır.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinizi  lezzetli hale nasıl getirebilirsiniz?

Eşinizi lezzetli hale nasıl getirebilirsiniz?

kadın nasıl azdırılır kadınlar nasıl azdırılır kadın azar erkek azar kadınlar Bayanlar siz eşinizi hangi türde pişiriyorsunuz haşlıyormu yoksa donduruyormusunuz? Kocanızı en lezzetli hale nasıl getirebilirsiniz?işte size lezzetli koca pişirme teknikleri :D Gerçek odur ki, bazı kadınlar onları sıcak suda haşlayarak, bazıları ilgisizlikleriyle dondurarak, bazıları da basıp, ezip turşusunu...
  2. Serinleten lezzetli şerbetler ve tarifleri

Serinleten lezzetli şerbetler ve tarifleri

şerbet, kültürü, tarihi, tarifleri ve dahası burada arkadaşlar Biz Türk'ler için şerbetin yeri bir farklıdır. Geçmişten bu güne serinlemek için içtiğimiz şerbet içeceğinin tarihçesini ve tariflerini, sizler için bu makalemizde topladık Melek'lerim:A İçin için serinleyin:A Şerbet kültürü: Şekerin bal, gül, çeşitli baharat ve meyvelerle kaynatılıp su ile sulandırılmış şekline şerbet denir....
  3. lezzetli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır

lezzetli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır

Kek Görünümlü Pilav Tarifi Resimli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır Ben de kek görünümlü pilavı yeni duydum, bir misafirimiz tarifini istemiş, araştırdım ve misafirimizin sayesinde bende bir pilav çeşidini daha öğrendim ve benim gibi bilmeyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda kek görünümlü pilav tarifini sizlerle paylaşıyorum Melek'ler:) Kek Görünümlü Pilav...
  4. Hem Serinletici Hem Lezzetli Ice Tea Evde Nasıl Yapılır ?

Hem Serinletici Hem Lezzetli Ice Tea Evde Nasıl Yapılır ?

Evde İce Tea Yapımı İce Tea Nasıl Yapılır Bu sıcaklarda dışardan satın aldığımız limonataların aynısını evde yapabileceğimizi, aynı lezzeti yakalayabileceğimizi daha önceden sizlere anlatmıştık melekler :) Asitli içeceklerden ziyade tavsiye ettiğimiz meyve suları ve limonata dışında bu kez evde ice tea yapımı hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Hem serinletici hem de lezzetli bu serin...
  5. Lezzetli Kuru Fasülye Nasıl Pişirilir?

Lezzetli Kuru Fasülye Nasıl Pişirilir?

kuru fasülye nasıl pişirilir, lezzetli kuru fasülya pişirmek için, kuru fasülyr yemeği Sevgili melekler, Türk mutfağının vazgeçilmezi, geleneksel yemeklerimizden kuru fasülyeyi pişirmek de maharet ister. İspir fasülyesi, çayeli fasülyesi gibi pek çok çeşiti bulunan kuru fasülyeyi en leziz ve sağlıklı şekilde pişirmek, misafirlerinizden övgü dolu sözler duymak istiyorsanız aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş