gebe
  1. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merak ediyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında pink41 tarafından paylaşıldı.

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba bu nedir? bugünlerde adet olucağıma dair bir sancı ağrı da yok .sadece karnımda bir şişkinlik . sizce hamile olabilirmiyim.

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    selam canım...gebelk belrtileri için daha çok erken..senn bahsettiğin kanama aslında yerleşme kanmasına benziıo ama bunun için de erken gibi..senin oılayına benzeyen bi yazı daha okumuştum orda yazan şuydu bu tür kanamaların yumurta çatladığında da olabileceği yani doktoru böyle söylemş..kafanı çok tırmalıo doktora görün bence. allah gönlüne göre versn..

3. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım evet yumurtlama dönemimde olmuştu bu kanama. hala adet olmadım . acaba ilacı bıraktım diyemi bilmiyorum. biraz daha geçmesini bekliyorum.

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    bebemmmmmmmm benimmmmmmmmm inşallah hamişsindir.Bu aralar bende de acaip bi sancı var sanki adet olcakmışm da olamıyomuşm gibi bi sancı.adetime de 6 gün falan var daha önce bunu yaşamamştım ama umutlanmıyorm,sormaya falan cesaret edemiyorum.Hayırlısı olsun kuzummmm ben dua ediyorum senn içnde merak etme tatlişkomm bnm

5. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ah canım saolasın ya benimde dularım seninle. ama ben de pek sanmıyorum doktor ilacı bıraktırdı ondan heralde adetim gecikti. ama dediğim gibi biraz daha bekliyim yine olmazsam önce test alıcam ondan sonrada doktorun yolları taştan bana şekerim:D

6. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    hayırlısı olsun kuzum.RABBİM en hayırlısını bilir merak etme gönlünü ferah tut nasl olsa sende bende daha yeni evli sayılırız.ALLAH büyk kuzum olur inşallah.kuzummmmm benmm

7. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    canım ya senin adet düzensizliğn nasıldı yani ne kadarlık gecikmeler oluyordu.çünkü benimde hiçbir zaman gününde gelmez.acaba bendemi gitsem doktora diyorum...

bu arada inşallah hamilesindir,beklemek ne kadar zor bende bilirim.

8. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler aymelek ;canım valla benim adet düzensizliğim ilk başladığı yaşımdan beri var . bazen 2 ay bile adet olmadığım oluyodu. evlenmeden önce de çok doktora gittim. hormon hapları verdi baya kilo almıştım o zamanlar. haplarla düzene giriyordu hapları bıraktığımda yine adet oluyodum. evlendikten sonra yaklaşık 4 ay önce yine doktora gittim bir yandan da çocuk istiyorum . doktor önce adetlerini düzene sokalım dedi progestan verdi. 3 ay kullandım adetim düzene girdi. ama şimdi 4 günlük bir gecikme var . bence canım sende bir an evvel doktora git. ben böle sorun olacağını biliyodum ondan gittim doktora . bence sende vakit kaybetme.

9. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    benimde adetlerim ya dört,beş gün önce geliyo,yada dört beş gün sonra geliyo.en fazla 1 haftayı buluyo.acaba dediğin gibi gitsemmiki.arkadaşlarımınki gününü şaşırmaz,benim ne zaman geleceğini bir türlü anlayamıyorum ya.

10. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum canım . yine seninki iyiymiş benim aralarda baya uzun zaman oluyodu. bence git en azından sorunu anlarsın . yumurtalıklardamı hormonlardamı yada başka bir sorun mu bunu öğrenir tedaviye başlarsın canım . bende artık doktora gitmem diyodum ama evlenince işler değişti :D inşallah düzene girer canım herşey

11. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu sancın uzun mu suruyor yoksa kısa kısa aralıklarla mı gelıyor?bende 6 hftalık hamıleyım ve ılk baslarda aynı sancıyı bende ysadım ve bazen halada yasıyorum regl sancısı gıbı ama kısa suren bı sancı oluyor bu ve ara ara gırıp gecıyor...ıns..dusundugum gıbıdır hamılesındır sende:))rabbım ısteyen herkese en kısa zamanda nasıp etsın eger hamıleysen bızede hbr ver:))

12. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ara ara kasılarıma giren bir sancıydı. ama inan pek kendimi hamile gibi hissetmiyorum . zaten yarına kadar bekliycem eğer hala adet olmazsam bu sefer test alıcam . olumlu yada olumsuz haber veriririm canım . saol. allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin canım .

13. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    test aldım sonuç negatif kızlar :((

merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tıklayacaksın çünkü merak ediyorsun???????....

tıklayacaksın çünkü merak ediyorsun???????....

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:İnsanların meraklarını ölçmek için yaptım bu konunun okunma sayısını takip ederek sizde forumun merakıyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz... Hatta cevapta yazabilirsiniz...:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  2. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  3. düşüncelerinizi merak ediyorum...

düşüncelerinizi merak ediyorum...

sevgili melekler mekanı sakinleri, sizlere bir soru sormak istiyorum... sevdiğiniz bir insanı onu cok sevdiginiz icin kırdınız istemeden tepkilerinizi abarttınız ve ilişkiniz çalkalandı, kendinize karşı gecmiste yaşadıgınız bazı kötü olaylardan dolayı guveniniz hala kırgın ve bir türlü duzelmek bilmiyor, karşınızdakilere de bunu yansıtıyorsunuz, cevrenizden de iyice koptunuz, her yönden...
  4. Açınım Nedir merak ediyorum

Açınım Nedir merak ediyorum

Açınım Nedir aranızda bu kelimenin anlamının ne olduğunu bilen var mı şayet var ise lütfen bana da yazsın harbiden de çok merak ediyorum bu Açınım Nedir diye:S
  5. MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERHABALAR YA BEN 3-3.5 AY ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM DÜŞÜKTEN SONRAKİ ADETMİ 42 GÜN SONRA OLDUM NORMAL DEDİLER NEYSE BANA BİR KANAMADAN SONRA KORUNMAYI BIRAK DEDİ DOKTOR BİDE FOLİK ASİT VERDİ GEBE KALINCA GEL DEDİ NORMALDE 30 GÜNDE BİR ADET OLURUM AMA BÜGÜN 35 GÜN OLDU OLMADIM GEBELİK TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇIKTI İKİSİDE AMA MİDE BULANTIM VAR ÇOK HALSİZİM İLK GEBELİKTE GİBİ BEL AĞRIM YİNE ÇOK FAZLA...

Sayfayı Paylaş