gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Mersin'li Melekler Toplaşın Bakalım:)

Konu, 'Türkiye Melekleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Baktım ki Mersin melekleri yok Mersin'li olarak bende tüm Mersin'li melekleri kanatlarımın altında toplamaya karar verdim:D Hadi bakalım sevgili Mersin'liler gelin bakalım yamacıma toplaşın bakalım:ar4fd:
    Kimler ve kaç kişi Mersin'li merak ediyorum doğrusu:salıncak:

2. kuzumm

kuzumm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bn mersinli yimm :)

Mersin'li Melekler Toplaşın Bakalım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakalım meleklerimin ehliyeti var mı

Bakalım meleklerimin ehliyeti var mı

Bakalım meleklerimin ehliyeti var mı
  2. meleklerım..deneyın bakalım...

meleklerım..deneyın bakalım...

ÖnceLikle Aşağıya İnmeyin ! SırayLa Takip Edin ! Zaten çok kısa. SonuçLarı Yazarsanız Sevinirim ! >>>> Şimdi Sizin Zekanızı göreLim. Ayrıca HayaL gücünüzüde >>>> Dediklerimi UyguLayın. Sıra İle >>>> Aklınızdan Kıpkırmızı bir Çimen Düşünün. ve >>>>Koyu Yeşil renkte Bir At arabası TekerLeği Düşünün ! Düşünün....
  3. erkekler melek mi sizce?bir bakalım:)

erkekler melek mi sizce?bir bakalım:)

sevgili melek arkadaşlarım aşaşğıdaki yazıyı okuyun ve cevap verin bakalım sizcede erkekler bir melekmi ???hadi bakalım :):):) İSTE ERKEKLERIN BİRER MELEK OLDUĞUNUN KANITI... Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der....
  4. melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri hangi meleksiniz melek çe nin hayatı çe kimdir meleklerin çeşitleri Yalnızlık Meleği. İçine kapanık sessiz birisin. Ama sanma ki en güçsüzüsün. Aslında en güçlü meleksin. İnsanlara ve sessizliğinle güç veren bir meleksin. Yaşam Meleği Hayat için yaratılmışsın. Yaşama destek veren güçlü bir meleksin. Ölüm Meleği Karanlıklar için yaratılmışsın. Hiçbir şeyden korkmayan (Allah...

Sayfayı Paylaş