gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

messenger adresi aç

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Messenger adresi almak ve açmak istiyorum yeni birm hotmail hesabıyla nasıl yapılıyor ?

messenger adresi aç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Adres

Adres

Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir. Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.Rüyada birisinin sizden bir adres sordugunu veya sizin bir kimseden adres sormanizi görmek, bu günlerde...
  3. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  4. Messenger aşıkları

Messenger aşıkları

Messenger aşıkları Muhasebeci delikanlı gecenin bir vakti, elinde uzaktan kumanda aleti ile esneye esneye ve miskin miskin televizyon kanallarını tararken, az önce kayıtsızca geçtiği kanala, gözlerini biraz daha açarak geri döndü. Çünkü bir önceki kanalda dünyanın en güzel yüzlü kadını duruyordu. Daha doğrusu ona öyle geldi; bu güzel yüz, karşısında birisi ile söyleşi yapıyor olmalıydı; o...
  5. Messenger Ne Zaman Kapanacak ?

Messenger Ne Zaman Kapanacak ?

Bu konu; messenger kapanış tarihi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, msn messenger yavaş yavaş tarih olmaya doğru gidiyor. Özellikle facebookun chat özelliğinini işlemeye başlamasının ardından messenger'da son günlerini yaşamaya başladı. Her msn açtığınızda gördüğünüz Skype 'a geçiş uyarısı dikkatinizi çekmiştir. Yakında messenger değil skype kullanmaya başlayacağız. Ne zaman...

Sayfayı Paylaş