gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mevlanadan en güzel sözler var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar mevlanın en güzel sözlerinin tamamını bulabileceğim, bir konunuz var mı düşündürücü ve ibret verici sözleri özlü sözleri de olabilir teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mevlanadan en güzel sözler var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mevlanadan en güzel cuma mesajları ve sözleri

mevlanadan en güzel cuma mesajları ve sözleri

mevlanadan cuma mesajları Kör cehalet çirkefleştirir insanları ! Suskunluğum asaletimdendir. .. Her lafa verecek bir cevabım var... Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye... Mevlana
  2. Mevlanadan güzel sözler

Mevlanadan güzel sözler

haksızlıkla ilgili sözler mevlana anne ile ilgili sözler mevlananın haksızlıkla sözleri mevlana anne sözleri ahmaklıkla Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. (Hz. MEVLANA) Ahmaklık hatada ısrar etmektedir. (Abdulhakim Arvasi) Bir kimseyi tanımak istiyorsan arkadaşına bak. (Hz. Mevlana) Yiğitlik intikam almada değil tahammüldedir. (Bahri Dede) İnsanlara akılları derecesinde...
  3. hz. mevlananın dostlukla ilgili sözleri var mı

hz. mevlananın dostlukla ilgili sözleri var mı

Hazreti mevlananın dostluk üzerine söylenmiş sözleri dostluğu anlatan mesajları ve yazıları lazım var mı ?
  4. Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili en güzel sözleri

Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili en güzel sözleri

Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili sözleri hoşgörü hakkında sözleri İnsan Hoşgörüsü ile ilgili sözler Hoşgörü olayında en tanındık isimlerin başında geliyor Hazreti Mevlana sevgili melekler, Ne olursan ol yine gel sözü en bilindik hoşgörü sözlerinin başında gelir. Peki daha başka hangi sözleri söylemiştir Mevlana hoşgörüyle alakalı diye soracak olursanız. O sözlerin tamamına ( yani belki daha...
  5. güzel teklif sözleriniz var mı?

güzel teklif sözleriniz var mı?

Ben bir kızı çok beğeniyorum ve ona açılmak istiyorum ama şöyle etkili bir teklif olsun istiyorum.Bana yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş