gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mevlananın çok kısaca hayatı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım bir araştırma için bana mevlananın çok kısa olarak yazılmış iki üç paragraflik hayatı lazım teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mevlananın çok kısaca hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mevlanadan.....

mevlanadan.....

Günleri say,servetini say,büyüklerini say ama YERİNDE SAYMA! Eşini beğen,işini beğen,aşını beğen ama KENDİNİ BEĞENME! Emek ver,kulak ver,bilgi ver ama hiçbir zaman BOŞ VERME! Hedefe koş,cihada koş,yardıma koş ama ORTAK KOŞMA! Fidan büyüt,garip doyur,çocuk besle ama KİN BESLEME! Paranı ver, gönlünü ver,canını ver ama SIRRIN...I VERME! Davet et,hayret et,affet,tövbe et ama İHANET ETME!...
  2. mevlanadan

mevlanadan

oraya gitme demedim mi sana ? seni yalnız ben tanırım demedim mi ? bu yokluk yurdunda hayat çeşmen benim demedim mi ? bir gün kızsan bana alsan başını yüzbin yıllık yere gitsen, dönüp kavuşacağın yer benim demedim mi ? ...ben bir denizim demedim mi ? sen bir balıksın demedim mi ? demedim mi o kurak yerlere gitme, senin duru denizin benim demedim mi ? demedim mi yolunu vururlar senin, demedim...
  3. Yuri Gagarin Kimdir, Kısaca Hayatı

Yuri Gagarin Kimdir, Kısaca Hayatı

Yuri Gagarin kimdir, Yuri Gagarin hayatı, Yuri gagarin uzaya çıkışı yıldönümü, Yuri Gagarin, Yuri Gagarin Kısaca Hayatı‎, Yuri Alekseyeviç Gagarin kimdir Yuri Gagarin, 9 Mart 1934'te, Gzhatsk yakınlarındaki Klushino'da doğdu. Annesi Anna Timofeevna Gagarina ve babası Alexei Ivanovich Gagarin, Sovyet Rusya'daki müşterek çiftliklerden birinde çalışmaktaydı. Sovyetler Birliği'nde yaşayan...
  4. Ayhan Işık Kısaca Hayatı

Ayhan Işık Kısaca Hayatı

ayhan ışık kimdir ayhan ışık biyografisi ayhan ışık hayatı hakkında bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Yeşilçam fimleri döneminin yakışıklı ve usta sanatçısı Rahmetli Ayhan Işık biyografi bilgilerini paylaşıyor ve Ayhan Işık hayatı hakkında bilgi isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Ayhan Işık Kimdir Kısaca Hayatı Ayhan Işık, 5 Mayıs 1929, İzmir...
  5. Platon Hayatı Kısaca bilgi istiyorum

Platon Hayatı Kısaca bilgi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden eflatunun yani Platon ile ilgili bilgi istiyorum aranızda Platon Hayatı Kısaca bilgi sahibi olan kişiler var ise lütfen bana yazsın.

Sayfayı Paylaş