gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımı bekliyor ve buradan da cevap yazmalarını istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Tanıtım fragmanları dönen dizi bakalım nezaman başlayacak... Babam Sağolsun dizisi ATV nin yeni dizisi. Fragmanlarından anlaşıldığı kadarıyla "En Son Babalar Duyar" dizisinin devamı yada bir benzeri. Babam Sağolsun dizisi ATV ekranlarında başlayacak olan bir aile dizisi. Henüz yayın tarihi belli...
  2. Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

yeni sezon, diziler, fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum, kuzey-güney, öyle bir geçer zamanki, nezaman başlayacak hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Geçen sezon severek izlediğimiz diziler yeni sezonda nezaman yayınlanmaya başlayacak diyorsanız buyurun melekler İşte dizilerin yayın tarihleri: Fatmagül'ün Suçu Ne?: 8 Eylül Perşembe Kuzey-Güney: 9 Eylül Cuma Umutsuz Ev...
  3. Alo 147 nedir

Alo 147 nedir

Alo 147 nedir Merhaba kızlar Alo 147 nedir nerenin nosudur bilenleri bekliyorum
  4. Alo 147 Öğrenci şikayet hattı

Alo 147 Öğrenci şikayet hattı

Meb, Alo 147 Hattı Alo 147 Öğrenci şikayet hattı Bildiğiniz gibi son zamanlarda okullarda yaşanan nahoş olaylar gittikçe artmaya başladı ve Milli Eğitim Bakanlığı da bu konu için öğrencilerin şikayetlerini bildirmesi için, bir hat sistemi düzenledi. Alo 147 hattı. Biz de bu konuya değiniyor ve konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu sayfamızda veriyoruz Melek'lerim. Milli...
  5. Milli Eğitim Alo 147 1 Martta uygulamaya açılacak

Milli Eğitim Alo 147 1 Martta uygulamaya açılacak

alo 147 ne zaman Milli Eğitim Alo 147 ne zaman açılacak Milli eğitim Bakanlığı'nın öğrencilerin okulda ki şikayetleri için yürürlüğe koyduğu Alo 147 hattı ne zaman açılacak diye merak edenlerler, sorunuzun cevabı bu sayfamızda Melek'ler. Alo 147", 1 Mart'ta uygulamaya açılacak. "MEB İletişim Merkezi-Alo 147" hattına iletilen soru, sorun, ihbar ve şikâyetlere 3 günde yanıt...

Sayfayı Paylaş