gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet kuşum hasta

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya birşey söylicem.1,5 yaşında kuşum var dişi bir kuş.Sürekli kabarık duruyor.İshal gibi sıvı dışkı yapıyor.Yerde duruyor.Ilık suyla yıkadık.Kurutma makinesiyle kuruttuk.Sobanın karşısına koyduk ısındı.Kusuyor.Hiç birşey yiyemiyor.Patates haşladık yiyemiyor.Pirinç haşladık verdik yiyemiyor.Kusuyor.Ne yapmam gerek nolur yardım edin.!!!! Veterinere söyledik bi ilaç verdi inşallah iyi gelir ... ACİLLL YARDIM LÜTFEN...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim de oğluşum çapkın kusuyor ama ishal değil. İshal ve kusma için petshoplarda ilaç var. İsterseniz deneyin.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

o kuşu kuutma makınesine koyduğun için olebilir onlar kendını kuruturlar bi daha yapma

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

muhabbet kuşları ya kışın soğuktan ya da yazın cereyanda kalınca hastalanıyorlar kışın hasta olduğunda limon suyunu bir kabın içine bolca sıkıp hiç su koymadan limon suyuna kuşun gagasını hafif daldırın limon suyu kuşun gagasına iyice bulaşsın onu içerse mutlaka iyileşir bunu 3 4 defa tekrarlamak gerekir kusmasını ishalini keser ama kışın ayrıca kafesini kalın bir örtüyle örtmek gerekir ısınması için. bu işlemden vazgeçmemeli sık sık limon suyunu içirmelihemen işe yaramadı diyip vazgeçmemeli yazın da kışın da kafeslerini gece örtmekte fayda var çok hassas canlılar dikkatli olmak lazım

Muhabbet kuşum hasta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşları

Muhabbet Kuşları

muhabbet kuşu konuşturma muhabbet kuşu konuşturma teknikleri kuş teknikleri kuşunu yöntemleri kuş yöntemleri
  2. muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

hasta muhabbet kuşu muhabbet kuşu hamilelik belirtileri hasta kuşum kuşum mı çok sevilen hayvanlardan olan muhabbet kuşları ile ilgili aradığınız herşey burada mevcut ilgilenen meleklerimiz okusunlar..... Muhabbet kuşu (Melopsittacus undulatus), papağangiller (Psittacidae) familyasından, çok yaygın biçimde kafeslerde beslenen papağan türü Muhabbet Kuşu'nun özellikleri: Bu türün uzunluğu...
  3. muhabbet kuşları

muhabbet kuşları

muhabbet kuşları kışın banya yapar mı
  4. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş