gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhteşem Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Mesajlar arıyorum umarım biri beni duyarda istediğimi verir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhteşem Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  2. Muhteşem yüzyıl’ın muhteşem hataları (!)

Muhteşem yüzyıl’ın muhteşem hataları (!)

hürremin arkadaşı maria hürrem sultanın arkadaşı maria hürrem sultan muhteşem yüzyıl kimdir muhteşem yüzyıldaki padişah kim Sevgili meleklerim; alt tarafı dizidir derken konu büyüdükçe büyüdü. Tarihi dizi yapmak sahiden zor işmiş bir kez daha gördük.Bakın bu tarihi dizinin yani ‘’Muhteşem Yüzyıl’ın’’ Muhteşem Hataları ; MUHTEŞEM YÜZYIL’IN MUHTEŞEM HATALARI (!) 1) Kanuni, Kur'an'ın...
  3. Çok güzel Muhteşem Mesajlar Kısa

Çok güzel Muhteşem Mesajlar Kısa

Muhteşem Mesajlar Muhteşem Mesajlar Kısa Merhaba Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda muhteşem mesajları paylaşıyoruz. Dünyanın gördüğü her büyük başarı, önce bir hayaldi. En büyük çınar bir tohumdu, en büyük kuş bir yumurtada gizliydi. Allen Üzülmek, yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, sadece bugünün gücünü tüketir. A.J. Cronin Her zaman...
  4. Fıstık gibi Muhteşem Aşk Mesajları sözleri

Fıstık gibi Muhteşem Aşk Mesajları sözleri

Muhteşem Aşk Mesajları Muhteşem Yeni Aşk Sözleri Size de öyle oldu mu; "muhteşem kelimesini görünce akla hemen Muhteşem Yüzyıl dizisi geldi mi?" nedense bana öyle geldi :D:D:D:D Gelelim asıl konuya sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere çok ama çok güzel olan muhteşem aşk sözleri sunuyoruz :) -Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım....
  5. Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem Selfie!

Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem Selfie!

muhteşem yüzyıl selfie, muhteşem selfie, muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, bu sezon sona erecek olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları, selfie pozuyla sete veda ettiler. 12 gün sonra final yapacak olan dizi, 11 Haziran'da yayınlanacak 140. bölümüyle ekrana veda edecek Muhteşem Yüzyıl’da çekimler tamamlandı. Sete veda eden oyuncular ve teknik ekip mutluluk ve hüznü bir arada yaşadı. Bol...

Sayfayı Paylaş