gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhteşem Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Sözler istiyorum sizden kızlar ve şimdiden sözler için teşekkürlerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhteşem Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerin O muhteşem klasik sözleri

Annelerin O muhteşem klasik sözleri

annelerin ağzına yapışmış laflar annelerin kızınca söylediği sözler annemin komik sözleri annelerin söylediği komik sözler Annem annem benim canım annem ya. Ya kızlar herkesin olduğu gibi sizinde annelerinizin klasik olarak söylediği süper sözler vardır. Ben onları merak ediyorum. Şimdi size kendi annemin ettiği bağzı güzel kalsik bir kaç sözü yazacağım. Ama mutlaka sizlerde yazın :) ANNEMİN...
  2. Muhteşem Sözler 2012

Muhteşem Sözler 2012

Muhteşem Sözler 2012 Arkadaşlar merhaba. Muhteşem Sözler 2012 sözleri olursa makbule geçer
  3. 30 Ağustos'la İlgili  Muhteşem Sözler !

30 Ağustos'la İlgili Muhteşem Sözler !

30 Ağustos Zafer Bayramı Hakkında Anlamlı Sözler 30 ağustos bayramı anlamlı sözleri Sevgili melekler, bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı ve bu kutlu günde bu sayfamızda sizlerle 30 Ağustos Zafer Bayramı Hakkında Anlamlı Sözler paylaşmak istiyoruz. Çoğunluğu Atatürk'e ait olan 30 ağustos bayramı anlamlı sözleri ile sizlerleyiz... Türkiye Orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve...
  4. Muhteşem Yüzyıldan Muheteşem Sözler 2013

Muhteşem Yüzyıldan Muheteşem Sözler 2013

Selam , Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürremin ya da diğer oyuncuların ettiği bazı laflar insanın içine işliyor. Acaba siz de Muhteşem Yüzyılın etkileyici sözlerini bu sayfaya yazabilirmiisniz ?

Sayfayı Paylaş