gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Murat Boz hangi okulu bitirmiş ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Murat Bozu beğenerek takip ediyopruz ama hakkında pek bilgimiz yok.Benim özellikle merak ettiğim hangi okuldan mezun olduğu. Teşekkürler şimdiden cevabınız için :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdilerde reklamlarda ve O ses türkiyede boy gösteren Murat Boz, 1999'da Bilgi Üniversitesi Caz Bölümü'nü kazandı, 2003 yılında buradan mezun olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı bölümüne başladı ve buradan da mezun oldu.

Murat Boz hangi okulu bitirmiş ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Murat Boz - Derdin var

Murat Boz - Derdin var

Na na na, na na na, na na na, na na, na na Na na na, na na na, na na na, na na, na na Başımdan hiç eksik, eksik olmasın Onu düşünmeden geçmesin bir an Başımdan hiç eksik, eksik olmasın Onu düşünmeden geçmesin bir an Ah, derdin var Sevgilin var mı derdin var Ah, derdin var Sevgilin var mı derdin var Paylaşamam onu kimseyle Değişemem hiçbir şeye Paylaşamam onu kimseyle Değişemem...
  3. Murat Boz Etek Giyecek

Murat Boz Etek Giyecek

HAYRANLARI NASIL KARŞILAYACAK Kadınlarda çok şık durduğu kesin :) Ama murat boz kardeşimizde nasıl duracak bekleyelim görelim. Murat Boz Etek giyecekmiş :D ŞARKICI MURAT BOZ'A SEVGİLİSİ ELİF SAKUÇUOĞLU ETEK GİYDİRİYOR. Ünlü popçunun imaj danışmanlığını da yapan sevgilisi, Boz'a 25 Ekim'deki Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konserde giymesi için etek tasarladı. Hayranlarının şarkıcının...
  4. işte etekli murat boz:)

işte etekli murat boz:)

'MAXİMUS GİBİYİM!'BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ'NDE ÖNCEKİ AKŞAM BİR KONSER VEREN MURAT BOZ, SAHNEYE ETEKLE ÇIKTI. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Murat Boz, giydiği savaşçı tarzı eteği ile kendisini, 'Gladyatör' filminde Russel Crowe'un canlandırıdğı Maximus'a benzettiğini söyledi. Boz, 'Erkek adam etek giyer mi giymez mi diye bir şey yok. Erkek adam da etek giyer. Mel Gibson...
  5. 2013 Murat Boz Röportajı

2013 Murat Boz Röportajı

bu konu Murat Boz röportaj haberine yer vermektedir. Gençlerin adeta idolu haline gelen ünlü sanatçılarımızdan Murat Boz, gün geçtikçe yakışıklılığı, sempatik tavırları ve yaptığı müzikle hayran sayısını katlamaya devam ediyor. Murat Boz hayranlarını yakından ilgilendiren ve sanatçının yeni yakında yapmış olduğu röportaj bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Yedigün'ün yeni reklam filmini...

Sayfayı Paylaş