gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Nacizane mi? Naçizane mi?

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

naçizane mi nacizane mi nacizane naçizane [​IMG]

Kendim nacizane olarak kullanıyorum... Ama bir kaç yerde naçizane olarak okuyunca imla kurallarına baktım...

Sonuç:

naçizane
    zarf, eskimiş (na:çiza:ne) Farsça n¥ç³z¥ne

1 . Haddi olmayarak:
    "Bunun için sizlere naçizane bir tavsiyem olacak."

2 . Çok küçük, önemsiz bir şey olarak.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Fevkaladenin fevkinde bir cümle olmuş, Naçizane :D

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tatlımm valal ben nacizane diorum ölede demeye devam edecem ben i 'yi bile ı kullanıom

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

naçizane teşekkürlerimi borç bilirim

Nacizane mi? Naçizane mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beklemek mi beklenmek mi?

beklemek mi beklenmek mi?

valla beklemekten nefret ederim sabrım olmaz bu konuda ama beklennildiğinide bilmek oda ayrı bi keyif verir canım insana :D:D:D
  2. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  3. kinci mi? affedici mi?

kinci mi? affedici mi?

kincimisiniz? affedicimi ? Simdi bazen duruma konuya gore degisebiliyor ama genelde nasilsiniz
  4. İnlet Mi, Outlet Mi ?

İnlet Mi, Outlet Mi ?

Nerden alışveriş yaparsınız ? İnletten mi yoksa outletten mi ? Kısaca sorum şu, indirimleri, sezon sonu indirimlerini ve kampanyaları takip eder misiniz ? Yoksa aman bana ne indirimden ben bir ürün çıktı mı hemmen alırım. Onu ilk alan ben olurum. Benden başkası giyince de bıkar bir daha da giymem mi dersiniz :D Söz sizde melekler?
  5. PP mi pilates mi?

PP mi pilates mi?

Merhabalar, Bundan 7 ay önce sezaryanla doğum yaptım. Hala emz,rmeye devam ediyorum. Fakat sıkılaşmak için spor yapmak istiyorum ancak kardio yada uzun süre gidebileceğim sporları istemiyorum. Bebeğimi yalnız bırakamayacagım için. Acaba Power plate yada pilates yapabilir miyim. Konuştuğum bir spor hocası bu sporları yapabileceğimi ancak cok randumanlı olamayacagını söyledi. Sebebi de emzirme...

Sayfayı Paylaş