gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Giyinirsiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

nasıl şık giyinirim Melekler,
    Gündüz bir yere giderken, alışveriş yaparken,

akşam arkadaşınızla buluşurken ya da ev gezmesine giderken,

gece dışarı çıkarken, bir partiye ya da davete/organizasyona giderken

neler giyersiniz genelde? Nelere dikkat edersiniz?

Nelerin kombinasyonlarını yaparsınız? Nelerin uyumu sizin için önemlidir?

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Nasıl Giyinirsiniz?
    gideceğim yere göre giyinirim alışverişe giderken genelde spor olmayı tercih ederim pantalon giyerim eşimin çalıştığı yere giderken daha şık olmaya özen gösteririm genelde klasik giyindiğim gibi modern tarzıda severim ama genelde süslü püslü kıyafetleri daha çok severim ev gezmesinde organizasyonlarda ve özel günlerdede bu tip giyinirim
    renk uyumuna ve uyum içinde olmalaına özen gösteririm kıyafet seçiminde...

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Nasıl Giyinirsiniz?

Gündüz bir yere giderken, alışveriş yaparken, genelde kot pantoln giyerim..

akşam arkadaşınızla buluşurken ya da ev gezmesine giderken, spor takı8ldığım arkadaşalrımsa aynen spor tarzı ev gezmeisne giderken kumaş pantolon zaten kapalıyım nere olurs aolsun eşarp olur başımda kıyaffetime uygun renk ve şekilde..

gece dışarı çıkarken, bir partiye ya da davete/organizasyona giderken burda o mekana uygun şeyler giyerim..şık bişeyler genelde

neler giyersiniz genelde? Nelere dikkat edersiniz?

uyumlu olamsına bana yakışmasına .. sıradışı olmak için abuk sabuk şeyler giymem şahsen geneldede şık giyimliyimdir:D

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nasıl Giyinirsiniz?

evde hep pijamayla durmak isterim keyfimede düşkünümdür rahatımı bozupta pek bir yere gitmem
    arkadaslarla bulusurken spor kıyafetler tercihim aksam falansa biraz parıltılar olabilir spor da olsa yani takılarla yada ............

ev gezmesiyse biraz daha hanım hanımcık giyerim.....
    parti davetse degişik bişey bulurum mutlaka bana hitap eden

genelde renk uyumu ve üzerimde nasıl durdugu önemlidir

Nasıl Giyinirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her zaman çok şık giyinirdi

her zaman çok şık giyinirdi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kadınlar Kimin için Giyinir?

Kadınlar Kimin için Giyinir?

Elbise ile Kendine Güveni Artanlar Güzel elbiseler giymek bazı kadınların kendine güvenini arttırıyormuş. Bu gruba giren kadınlar �Kendime güvenim artıyor. Kendimi güçlü ve dolayısıyla seksi hissediyorum. Böylece erkeklerin dikkatini çekiyorum� diyorlar. Bu gruptaki kadınlara şunları söyleyelim. İş ya da özel hayatta başarılı olmanın ilk şartı �kendini sevmek ve kendine güvenmektir�. Eğer...
  3. Kadınlar kimin için giyinir?

Kadınlar kimin için giyinir?

Kadınlar kimin için giyinir??? Sevgilileri için mi? yoksa diğer kadınlarla yarıştıkları için mi? yoksa aynaya bakınca kendilerini iyi hissetmek için mi? ben kendimi iyi hissetmek istiyorum, ondan giydiğimde kendimi iyi hissettiğim şeyleri tercih ediyorum..( tabi kocamada güzel görünmek için) ama farklı fikirler var... sizin ki hangisi?bu kadar para döküp alışveriş yapıyoruz... ne için?...
  4. Giyinirken Cilt Kanseri Olmayın!

Giyinirken Cilt Kanseri Olmayın!

Sizlerle yeni öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istedim.Belki daha önce konu olarak geniş bir şekilde açılmıştır görmedim o yüzden açıyorum.Biz insan olarak vücudumuzu dış etkenlerden koruma ve örtünme ihtiyacı ile giyiniyoruz.Süsleniyoruz ve modaya uyuyoruz çoğumuz uyuyoruz yani :) iş ortamının getirdiği kurallar ve kullanım amaçlarıyla şekilden şekile giriyor bu giyim ihtiyacımız. Biliyorsunuz...

Sayfayı Paylaş