gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Neşe Karaböcek - Ağlama Değmez Hayat

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüya gibi her hatıra her yaşantı bana Rüya gibi her hatıra her yaşantı bana Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana
    Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana

Ömür çiçek kadar narin bir gün kadar kısa
    Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına

Her damla yaş oyuk oyuk iz bırakır kalbimde
    Her damla yaş oyuk oyuk iz bırakır kalbimde
    Hayat şarap gibidir keder de var neşe de
    Hayat şarap gibidir keder de var neşe de

Ömür çiçek kadar narin bir gün kadar kısa

Neşe Karaböcek - Ağlama Değmez Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşe Karaböcek - Sürünüyorum

Neşe Karaböcek - Sürünüyorum

nese karabocek bir melek sürünüyorum nota Döndürsene beni senin yoluna Kahreden dünyamda sürünüyorum Huzursuz geceler korkulu düşler Bakta gör halimi sürünüyorum Ne bir sevenim var ne seven bir kalbim Ellerim bağrımda perişan kaldım Birgün değil sana hergün yalvardım Duymadın sesimi sürünüyorum Avutma her güne bin ümit verip Ağlatıyor sonra hüsranlar gelir Baştan yarat beni dertten eleyip...
  2. Neşe Karaböcek - İntizar

Neşe Karaböcek - İntizar

Sakın bir söz söyleme Yüzüme bakma sakın Sesini duyan olur Sana göz koyan olur Düşmanımdır seni kim Bulursa cana yakın Annen bile okşasa Benim bağrım kan olur Dilerim tanrıdan ki Sana açık kucaklar Bir daha kapanmadan Kara toprakla dolsun Kan tükürsün adını Bensiz anan dudaklar Sana benim gözümle Bakan gözler kör olsun
  3. Neşe Karaböcek - Geri Dönülmez Yoldayım

Neşe Karaböcek - Geri Dönülmez Yoldayım

Geri dönülmez bir yoldayım Bir avuç toprak son nasibim Gün güneş olsam ben neyleyim Gönlümde akşam oldu benim Bazen bir rüzgarım esen Bazende de düşen bir yaprak Tut ellerimi istersen Maziye uzanarak Bütün baharlar gelip geçti Artık hayallerim hep sensiz Yaşıyorum bak kaderimi Ağaçlar gibi sessiz sessiz
  4. Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Ne kadar ağlasan boş Ne kadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim Ümitlerimi kırdın Hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Şimdi sende yalnızsın Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim
  5. Neşe Karaböcek - Ah Bir İnansam

Neşe Karaböcek - Ah Bir İnansam

Ah bir inansam Ah bir inansam sevdiğine Dünya benim olurdu Bir inansan sevdiğine Kalbim aşkı bulurdu Acı günler burda biter Kışlar bahar olurdu Yalan olsun ziyanı yok Ah bir inansam Niyetimde bir yol çıktı Bu yol aşkın yolumu Kaderimde sevgin varmış Söyle buda doğrumu Bu nasıl kısmet acı bir hasret Dileğim sevmek çıksın bu niyet

Sayfayı Paylaş