gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Neymiş Bu Uyku Atkısı

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

uyku atkısı uyku atkisi
    uyku atkısı, nedir, nerede satılır, kullanım şekli, uyku atkısı hakkında herşey burada hanımlar
    Uyku Atkısı nedir bileniniz var mı hanımlar
    Uyku atkısı, yeni ana kucağı gibi bebek taşımak için kullanılıyor. Her ne kadar tepki alan bir ürün olsa da, bebeklerin bu şekilde taşınmasının sağlıksız olduğu konusunda herkes hemfikir değil. Bu şekilde bebek taşımanın faydalı olduğunu savunan anneler de var..

Annelerin yeni trendi uyku atkısı. Türkiye'de ünlüler arasında bu ürünü ilk kez kullanna kişi Ceyda Düvenci.
    Sleepywrap adıda verilen Uyku atkısı Ceyda Düvenci’nin kullanmasıyla oldukça dikkat çekti ve biranda tepkileri üzerinde yoğunlaştırdı. Bu uyku atkısı da neymiş böyle dedidiğinizi duyar gibi oluyorum hemen konuya açıklık getirelim. Anne ile bebeğin birbirlerine olan bağlılığı artırdığı için yeni doğmuş bebekleri biryerden bir yere taşımanın temel kullanım amacı olduğu söyleniyor. Ceyda Düvenci gelen tepkilere yönelik uyku atkısının dünya sağlık örgütü tarafından tavsiye edildiğini ve bebeğin ilk üç aylık dönemde kullanılmasında bir sakınca olmadığını dile getirdi.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bildiğimiz kundak bu işte zamannında analarımız sırtına sarıp bide tarlada çalışırlarmış bebek sırtında.

Neymiş Bu Uyku Atkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyku Nedir

Uyku Nedir

Ortalama olarak yaşamımızın üçte birini uykuda harcamaktayız - diğer aktivitelerde harcadığımızdan daha fazla bir zaman. Kendimizi iyi hissetmemiz için gerekli ve hayati bir şey olan uykunun bu kadar çok bölümünün halen bir bilinmeyen olması merak uyandırıcıdır. Son 50 yılda pek çok araştırmacı uyuma paternlerini ve uyuduğumuzda ortaya çıkan fizyolojik ve nörolojik değişiklikleri...
  2. uyku nedir?

uyku nedir?

Uyku insan hayatında sırrı tam olarak çözülememiş enteresan bir olaydır. Uykunun nasıl olduğunu bir bakıma hepimiz biliriz. Uyuyan bir insanda aşağıdaki durumlar gözlemlenir; Yatarak uyur. Gözleri kapalıdır. Çok yüksek bir ses olmadıkça, hiçbir şeyi işitmez. Daha yavaş ve ritmik olarak nefes alır. Adaleler tamamen gevşemiştir. (Eğer bir koltukta otururken uyumuşsanız,...
  3. bu uyku tulumu içinizi gösteriyor:)

bu uyku tulumu içinizi gösteriyor:)

Uyku tulumu modelleri İskelet uyku tulumu modeli Uyku sorunları yaşayanları uyku tulumu ile rahat uyuduklarını duymuştum. Ben ise kamp yaparken tercih edebilirim. İskelet tulum modeli biraz ürkünç geldi bana. Eşimi hele o tulumun için hayal bile edemem. O hep kanlı canlı olsun benim olsun:)

Sayfayı Paylaş