gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Niğde Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

niğde seyahat Firma: Niğde Seyahat Firma Gerçek Adı: Niğde Seyahat Tur.Tic.Ltd.Şti.
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Bayram Çelik
    Genel Müdür: İsmail Aktaş
    Merkez Adresi: Yeni Terminal No:39-40 Niğde
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (388) 213 48 90
    Tel 2: (212) 658 13 73
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: İsmail Aktaş
    Peron No: 13
    Tel 1: (212) 658 13 73
    Tel 2: (212) 658 13 74

kaynak:frmpaylas

Niğde Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  2. NİĞde

NİĞde

NİĞDE GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 14.294 km² Nüfus: 305.861 (1990) İl Trafik No: 51 Kapadokya Bölgesinde yeralan Niğde, antik kentleri, tarihi ve kültürel eserleri, Aladağ Milli Parkı ile önemli bir turizim merkezidir. İLÇELER: Niğde ilinin ilçeleri; Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla' dır. Bor: Niğde'ye 15km uzaklıktadır. İlçe merkezinden Alaaddin Cami Karamanoğulları...
  3. bebekle seyahat

bebekle seyahat

Anne-baba olmanız, vaktinizin çoğunu bebeğinize vakfetmeniz, tatillerden ve yolculuklardan vazgeçmenizi gerektirmiyor. Bebeğinizi de yanınıza alarak ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Sizi ürküten bir bebekle yolculuksa, o zaman şu önerilere bir göz atabilirsiniz. Genel öneriler: Yolculuğa çıkmadan önce, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir listesini yapın ve bu listeye sadık kalın....
  4. Niğde

Niğde

niğdenin gelenek ve görenekleri NİĞDE GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 14.294 km² Nüfus: 348.081 (2000) İl Trafik No: 51 Kapadokya Bölgesinde yeralan Niğde, antik kentleri, tarihi ve kültürel eserleri, Aladağ Milli Parkı ile önemli bir turizim merkezidir. İLÇELER: Niğde ilinin ilçeleri; Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla’ dır. Bor: Niğde’ye 15km uzaklıktadır. İlçe merkezinden Alaaddin...
  5. nike

nike

o pembe nike ın fiyatını söyler misiniz ve 36 numarası varmı ?

Sayfayı Paylaş