gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nokia C6 ve Fiyatı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nokia C6 Fiyatı nedir Nokia C6 kaç para

Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Nokia C6 fiyatı ne kadar?" diye bize soru soran tüm sevgili misafirler, sizlerle için Nokia C6 fiyatını araştırdık ve bu sayfamızda sizlere Nokia C6 fiyatını sunuyoruz.

Nokia C6 Fiyatı 500 ve 600 TL arası civarındadır..

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bende telefon alıcam ama nasıl bişey alsam bilemiorum acaba yardımcı olurmusunuz :hıms:

Nokia C6 ve Fiyatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia ve YouTube’dan işbirliği

Nokia ve YouTube’dan işbirliği

Nokia ve YouTube’dan işbirliği Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, YouTube ile yaptığı işbirliğini açıkladı. Nokia’nın sunduğu yeni mobil İnternet videosu deneyimiyle, YouTube videoları Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarından izlenebiliyor. Mini Map özelliğine sahip Nokia Web Browser ile erişilebilen YouTube videoları, kısa süre sonra hayata geçecek olan YouTube mobil...
  2. Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

nokia n9 nokia n9 özellikleri nokia n9 tanıtımı Cep telefonu markaları telefon piyasasında daha iyi bir yer edinebilmek adına ardıardına yeni modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor melekler :) Piyasanın öncü markalarından Nokia da N9 serisiyle tüketiciyle buluşuyor. Şimdi geçelim telefonun özellikleri... Cep telefonu Nokianın en çok merak edilen modellerinden biri olan Nokia N9 nihayet...
  3. Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı ne kadar acaba kızlar Nokia C6 Telefonu almayı çok istiyorum fiyatını bilen var mı
  4. Nokia 808 Review Fiyatı ne kadar diyenler

Nokia 808 Review Fiyatı ne kadar diyenler

Nokia 808 Review Fiyatı Nedir Nokia 808 Review Piyasa Fiyatı http://www.meleklermekani.com/cep-market/208325-apple-iphone-5-ozellikleri-fiyati.html konumuzdan sonra şimdi de az önce özellikleri hakkında bilgiler ve resimlerini paylaştığımız Nokia 808 Review fiyatı ne kadar diyen arkadaşlarımızı düşünüyor ve bu yazımızda Nokia 808 Review piyasa fiyatı nedir yazıyoruz Melek'ler. 12...
  5. nokia c6 01 kilit kodumu unuttum

nokia c6 01 kilit kodumu unuttum

telefonumu orjinal ayarlarına geri döndürmek istiyorum ama benden kilit kodumu istiyor ve ben malesef unuttum :( nasıl çözebilirim yardım eder misiniz?? ..

Sayfayı Paylaş