gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu bilen var mı ben çok merak ettim acaba Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lumia serisi, Nokia'nın Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarından oluşuyor. Lumia 1001 adında bir cihaz ortaya çıktı. Fakat cihazla ilgili hiçbir şey bilinmiyor. Ancak Nokia'nın bu telefonunda Winsows Phone 8 kullanmasını bekleniyor.

Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir?

Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir?

Cep telefonu demek benim için nokia demek. Yıllardır sürekli nokia kullanırım ve şu sıralar gözüme Nokia lumia 920yi kestirdim. Teknik özellikleri ile ilgili bilgi alabilirmiyim sizlerden ?
  2. Nokia Lumia kaç para ?

Nokia Lumia kaç para ?

Nokianın yeni modeli Nokia Lumianın fiyatını öğrenmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz bana lütfen..
  3. Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Tvde de tanıtımı oluyor nokşa lumia, çok hoşuma gitti, teknik özelliklerini yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar..Sağolun şimdiden..
  4. Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Televizyonda da çıkıyor nokia lumia 920 cep telefonu özellikleri incelemesi hakkında bilgi verebilirmisiniz, almayı düşünüyorum ama değer mi ?
  5. Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ?

Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ?

Kızlar şu Nokia Lumia çok hoşuma gidiyor ve almak istiyorum ama cebi de düşünmek lazım.Acaba kaç paradan satılacak bu Nokialar ?

Sayfayı Paylaş