gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğretmenimize hediye fikirleri bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öğretmenler günü sebebiyle öğretmenimize hediye alacağız ama ne alacağımıza bir türlü karar veremedik. Bize fikir verseniz, yardım etseniz, çok minnettar kalırız sizlere :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Öğretmenler gününde öğretmeninize ne alırsanız alın onu çok mutlu edeceğinizi şimdiden bilin. Öğretmenler gününde öğretmeninize alabileceğiniz hediyeler; bir çiçek, parfüm, pilot kalem, not defteri olabilir. Ama daha özel olmasını istiyorsanız öğretmeniniz için yazdığınız bir yazı, şiir ya da çizdiğiniz bir resim güzel bir hediye olabilir. Ayrıca üzerinde öğretmeninizin adının yazılı olduğu bir dolma kalem, anahtarlık, eğer erkekse bir kravat iiğnesi, bayansa bir süs eşyası alınabilir.

öğretmenimize hediye fikirleri bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'un, grup şirketlerinden Sebit'in Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatına uygun olarak geliştirdiği eğitim yazılımı Vitamin'i, MEB'e bağlı ilköğretim okulları öğretmenlerine ücretsiz olarak sunduğu bildirildi. Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, ilk ve orta öğretim öğrencileri ile öğretmenlerin eğitim süreçlerini kolaylaştırmaya yönelik olarak geliştirilen...
  2. Fikirlerinizi bekliyorum.....

Fikirlerinizi bekliyorum.....

hanımlar ben kendime yelek örmek istiyom ama modeline ve rengine karar veremedim sizce hangi model ve renk öreyim yardım edermisinz??????????????? 1.............. 2....... 3........................
  3. meleklerim güzel fikirlerinizi bekliyorum.

meleklerim güzel fikirlerinizi bekliyorum.

kasımda inş dogumum var ve biz eşimle hala oğlumuza isim bulamadık...aslında bikaç seçenegimiz var ama her konudaki kararsızlıgım burdada ortaya çıktı.bitürlü karar veremiyorum......seçeneklerimi buraya yazıcagım..eklemede yapabilirsiniz..fikirlerinini bekliyorum meleklerim sizce hangisi güzelllll.... mert emir bertuğ utku ercüment ege şimdilik aklıma gelenler bunlar..geldikce ekleme...
  4. Bayan öğretmen için öğretmenler günü hediye fikirleri

Bayan öğretmen için öğretmenler günü hediye fikirleri

Öğretmenimiz bayan ve ne hediye alacağımı bilmiyorum bana yardım eder misiniz ?
  5. Öğretmenler günü hediye seçenekleri

Öğretmenler günü hediye seçenekleri

en güzel öğretmenler günü hediyeleri,değişik öğretmenler günü hediyeleri,en şık öğretmenler günü hediyeleri,öğretmenlere verilicek en güzel hediyeler Öğretmenler gününe sayılı günler kaldı. 2014 yılının Öğretmenler Günü 24 Kasım Pazartesi kutlanacak. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler gününün öğrenciler olduğu kadar öğrencilerin velileri içinde bir heyecan taşıyor. Öğretmeni bir...

Sayfayı Paylaş