gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Oğuz Aksaç - Giz 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oğuz aksaç 2009 [​IMG]
    01- Bizim Eller
    02- Sürüne Sürene Kapına Geldim
    03- Arabım Fellahi
    04- Ahu Gözlüm
    05- Tanburam Revab Oldu
    06- Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman
    07- Yandım Ey
    08- Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık
    09- Aşkın Ne Derin Yaralar Açtı
    10- Bu Devi Devran
    11- Vardım Hint Eline
    12- Olmuyor

Oğuz Aksaç'ı severek dinliyorum farklı bir yorumu ve gırtlağı var yeni albümüyle daha önceden yakaladığı başarıları tekrar yakalayacağına inanıyorum kendisine başarılar diliyorum

Oğuz Aksaç - Giz 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ok

Ok

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba, Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerlerini için iştediği şeyin gerçekleşmesine, Elinde ok görmek gücee, mal yahut memuriyete, elinden çıkan okun kırılması, üzerine aldığı işlerde acze düşmeye, Kadının ok görmesi kocasına, Bir kadının kendine...
  2. Oguz Aksac - Incinir        2010

Oguz Aksac - Incinir 2010

Özellikle Albüme ismini veren Incinir adli ezgiyi dinlemenizi tavsiye ederim, bu Albüm icerisinde en güzel ezgilerden biridir.... Oguz Aksac kimdir diye merak edenler icin biyografisi burda : http://www.meleklermekani.com/yerli-sanatci-biyoqrafileri/177396-oguz-aksac.html
  3. Oguz Aksac

Oguz Aksac

oğuz aksaç arabım fellahi sözleri arabım fellahi sözleri Oğuz Aksaç 4 Eylül 1974 Ankara - Altındağ doğumludur.. Aslen Erzincanlıdır... Kendisi Ankara'da yaşıyor. Evli bir çocuk babasıdır. 1994 yılında Mustafa Özarslan'la birlikte müzik çalışmalarına başladı ve Grup Çığ'ı kurdu. 2004 yılının eylül ayında 4. albümü MEVSİM'i çıkardıktan sonra gruptan ayrılarak 2005 yılının...
  4. Sadece Oku..

Sadece Oku..

Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onu izlemekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan, spor ayakkabılara rağbet fazlaydı. Gerçi mallar lüks sayılmazdı ama, küçük bir dükkan için yeterliydi. Onların en güzelini öntarafa koyunca, çocuk vitrine doğru biraz daha yaklaştı. Fakat bir koltuk değneği kullanmaktaydı. Hem de güçlükle.. Adam ona bir kez daha...
  5. Oğuz Aksaç "Sevdadır" 2013

Oğuz Aksaç "Sevdadır" 2013

oğuz aksaç yeni albümü oğuz aksaç 2013 oğuz aksaç sevdadır Uzun bir süredir albüm çıkarmayan ve çok farklı gırtlak yapısı ile özel bir dinleyicisi bulunan Oğuz Aksaç nihayet yepyeni bir albüm çıkartarak hayranları ile buluştu. Bizim de evimizde sıklıkla dinlenen Oğuz Aksaç"Sevdadır" adını verdiği yeni albüm tanımıtımı sizler için paylaşıyorum. Oğuz Aksaç Sevdadır Albümü Şarkıları...

Sayfayı Paylaş