gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Ömürlük 'OlSuN'

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

dede nine resimleri
    Aşkın anlamını soranlara güzel bir yanıt olurdu bu yazı. Ne varsa hala eskilerde var benim kanaatimce. Aşkın en güzelide o zamanda yaşanılırmış...

SeyirLik
    DegiL ÖmürLük OLsun

YaşLı Bir Bey Sabah Erken Evinden Çıkmış YoLda İLerLerken
    bir BisikletLinin Kendisine Çarpması İLe Yere YuvarLanmış Ve Hafif YaraLanmış.
    Sokaktan GeçenLer YaşLı Beyi Hemen En Yakın SağLık Birimine ULaştırmışLar.
    HemşireLer Adamcağızın Yarasına Pansuman YapmışLar Ama Biraz BekLemesini Ve
    Röntgen Çekerek Herhangi Bir Kırık Veya ÇatLak OLup OLmadığını
    İnceLeyecekLerini söyLemişler.

YaşLı bey HuzursuzLanmış AceLesi oLduğunu
    İstemediğini Söylemiş.HemşireLer merakLa AceLsinin sebebini sormuş.
    YaşLı Bey Karım Huzur Evinde KaLıyor Her Sabah Onunla Kahvaltı Etmeye Giderim.
    Geç KaLmak İstemiyorum demiş.Karınızın siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuz

HerhaLde Demiş Hemşire.
    Adam Üzgün Bir İfade İLe Ne Yazıkki Karım ALzheimer Hastası Ve Benim Kim
    OLduğumu BiLmiyor Demiş.HemşireLer HayretLe Madem Sizin Kim OLduğunuzu
    BiLmiyor Neden HerGün OnunLa KahvaLtı Yapmak İçin Koşuşturuyorsunuz DemişLer.
    Adam Buruk Bir sesLe
    "Ama Ben Onun Kim OLduğunu BiLiyorum"

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Emeğine sağlık cnm daha öncede okumuştum yine severek okudum tşkler...

Ömürlük 'OlSuN' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömürlük Sevdim

Ömürlük Sevdim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Olta

Olta

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır. Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina...
  3. düz olsun babet olsun ..

düz olsun babet olsun ..

şahsen ben yüksek topuklu giyemem yüksegini geçtim topuklu giyemem o yüzden babet bana günlük yada davetlerde gayet rahat geliyor.. herseye kolayca uyum saglaması da işime giliyor ya sizin????
  4. Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür...

Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür...

Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür... Sen; Tozlu raflarda unutulmaya yüz tutmuş, belki defalarca okunmuş, belki çoğu zaman yarım bırakılmış, belki de okuyanın istediği sonla bitmediği için anlamsızlaşmış hüzünsel bir öykü gibisin artık Ben; Eski zamanlara özgü siyah beyaz bir resmin içinde; ağlayan gözlerle, gitmekte olan bir adama bakan, biraz eksik fazlası ile yıkılmış bir kız çocuğu...
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş