gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Önlisans öğrencileri polislik için başvurabilirler mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm.Benim sorum şu; önlisans öğrencileri polis olmak için başvuruda bulunabilirler mi?Böyle bir hakları var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafiriniz, Polis olmak için PMYO( Polis Meslek Yüksekokulu) na başvurmanız ve buradan mezun olamız gerekir.

Önlisans öğrencileri polislik için başvurabilirler mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar Ceza Almamak İÇİn Yalana BaŞvurabİlİr!!

Çocuklar Ceza Almamak İÇİn Yalana BaŞvurabİlİr!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Polislik için gerekli şartlar, polis olmak için ne yapmalıyım ?

Polislik için gerekli şartlar, polis olmak için ne yapmalıyım ?

polis olmak için hangi okulları okumak gerekir polis olmak için ne yapmalıyım 2011 Ben polis olmak istiyorum. Ama tam olarak polisliğin şartları nelerdir, yada polis olmak için ne yapmalıyım, Nereye baş vurmalıyım gibi sorularıma cevap arıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler.
  3. Öğrenciye Zekat Verilir mi ?

Öğrenciye Zekat Verilir mi ?

öğrenciye zekat verilir mi zekat öğrenciye verilir mi Genelde zekat verilirken akıllara takılan bir sorudur bu soru melekler :) Öğrenciye zekat verilir mi? Eğer öğrenci ergenlik çağındaysa ve kendine ait malı mülkü yoksa, babası zengin de olsa o öğrenciye zekat verilir. Tam açıklamayı kaynaklarıyla şöyle yapalım... İslâm'da aile fertleri arasında mal birliği değil, mal ayrılığı esası...
  4. 2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

Bu konu; 2013 kpss önlisans başvuruları hakkında bilgi vermektedir Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü 2012 KPSS önlisans sınavı yapıldı. Sınavda 10 bine yakın aday memuriyet için ter döktü. Alınan önlemler sayesinde Muş'ta başkasının yerine sınava girmeye çalışan 4 kişi de gözaltına alındı. Tüm adaylara bol şans diliyoruz ve önümüzde ki yıl KPSS yarışına...
  5. polislik sınavı için

polislik sınavı için

arkadaşlar ben 11.sınıfa gidiyorum ve eşit ağırlıktayım matematiğim ve geometrim biraz zayıf ama sözelim iyidir sizce polislik sınavını kazanabilmem için ne kadar yapmam lazım yani mat geo edebiyat ve diğer derslerden lütfen yardım kazanamazsam çok üzülcem ve bunalımdayım mat ve geometrim zayıf olduğu için yardım lütfenn

Sayfayı Paylaş