gebe
  1. WylerMCustoS

WylerMCustoS Forum Okuru

Osmanlı devletinin kuruluşu hakkında bilgiler

Konu, 'Çöplük' kısmında WylerMCustoS tarafından paylaşıldı.

osmanlı devletinin kurlusunu bulamadım adam gibi yerde yok yardımcı olursanız sevinirim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konu hakkında size en kısa sürede bilgi verilecektir.

Osmanlı devletinin kuruluşu hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısaca Düzenli Ordunun Kuruluşu hakkında bilgiler

Kısaca Düzenli Ordunun Kuruluşu hakkında bilgiler

Kuva-yı Milliye düşmanın ateşkes sonrasındaki haksız işgalleri karşısında yer yer etkili bir direniş göstermişti. Ancak günümüzün gerillası olarak nitelendirilebilecek bu kuvvetlerle düşmanın düzenli ordusunu kesin bir yenilgiye uğratmak mümkün olamazdı. Bunun için en azından uzunca bir süre gerekebilirdi. İstilacı bir düşman ordusunu ülkeden atabilmek için düzenli bir ordu kurmak ve çağın...
  2. osmanlıda tokatçılar hakkında bilgi

osmanlıda tokatçılar hakkında bilgi

Osmanlı'da tokatçılar tokatçılar birliği ile ilgili bilgi reca ediyorum. Tokatçılar ne demek teşekürler.
  3. sivil toplum kuruluşları hakkında bilgi

sivil toplum kuruluşları hakkında bilgi

sivil toplum kuruluşları nedir ? Hangi kuruluşlara sivil toplum kuruluşu denir başlıca özellikleri ve sivil kuruluşu olan yerlere örnekler verir misiniz teşekkür ediyorum.
  4. Osmanlı Devletinin başarıları hakkında bilgi var mı ?

Osmanlı Devletinin başarıları hakkında bilgi var mı ?

Osmanlı devleti özellikle televizyonda yayınlanan dizilerle daha bir merak edilir oldu, Ben de merak edenlerden biriyim ve araştırıyorum artık, Bana Osmanlının başarıları hakkında bilgi verebilirmisiniz lütfen, teşekkür ederim
  5. Osmanlı Devletinde Vakıflarla İlgili Bilgi Varmı?

Osmanlı Devletinde Vakıflarla İlgili Bilgi Varmı?

Osmanlı Devletinde varolan vakiflar hangileri? Bu vakıflarla ilgili bilgimiz ne kadar?

Sayfayı Paylaş