gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Oturduğunuz yerde bel inceltme

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Oturduğunuz yerden her iki bacağınızı yerden keserek yirmi santim yukarı kaldırın, on saniye bekleyip bacaklarınızı bırakın. Nefes burada çok önemlidir. Karın kasının üzerinde diyafram vardır. Derin bir nefes alıp bacakları yerden 20 santim çekip on saniye kalın. Yaklaşık olarak gün içinde 15-20 tekrar yapın. Bunları yaparken aynı zamanda nefesinizi kontrol etmeyi de unutmayın. Nefes kontrolü karın kasları için egzersiz anlamına gelir.

2. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet bu yönten çok güzel ama biraz acıtabilir:)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  4. sevgi55

sevgi55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet yaptiginda degilde ertesi gunu kaslar cok aciyo iki gun sonra normale dnuyor ama...

Oturduğunuz yerde bel inceltme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kucağa oturduğuna bin pişman

Kucağa oturduğuna bin pişman

Keşke el sallasaydım Gülben Ergen, Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman... İŞTE BÖYLE BARIŞTILAR Gülben Ergen, Mehmet Ali Erbil ile arasındaki buzları Kıbrıs'ta eritti. Ancak suların durulmasına sevinse de, barışmanın coşkusuyla Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman... Sevinç başına iş açtı Mehmet Ali Erbil, Hüsnü Şenlendirici'nin adı tanıtım yazılarında kendisinden...
  2. Otobüste oturduğunuz yer kişiliğinizle ilgili ipuçları veriyor

Otobüste oturduğunuz yer kişiliğinizle ilgili ipuçları veriyor

otobüste veriyor İngiltere'de yapılan bir araştırma, otobüste oturulan yerin, kişilikle ilgili ipuçları verdiğini ortaya çıkardı. Salford Üniversitesi bilim adamlarından Dr. Tom Fawcett'in yaptığı araştırmaya göre, "ileri görüşlü ve açık fikirli" kişiler, iki katlı otobüslerin üst katının ön sıralarına oturmayı tercih ediyor. Üst katın ortalarına oturan yolcular, genelde genç ve...
  3. Bacak inceltme

Bacak inceltme

bacak inceltme alt bacak inceltme bacaklarımı inceltmek istiyorum bacakları ınceltmek Arkadaslar bana ne önerirsınız bacak ınceltme konusunda . Ben nasıl bacaklarımı ınceltırım. Yardımcı olursanız sevınırım ....
  4. Mehmet Öz'den Bel İnceltme Diyeti

Mehmet Öz'den Bel İnceltme Diyeti

Belimiz en çabuk yağlanan ama en zor yağı eriyen bölgelerimizdendir... Belimizdeki yağları eritmek için egzersizle birlikte diyet yaparak daha çabuk sonuca ulaşabilirsiniz kızlar... Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün Bel İnceltme diyeti ile havalar tamamen ısınana kadar incecik bir bele sahip olabilirsiniz :tik: Mehmet Öz Bel İnceltme Diyeti 1. Gün Cumartesi 1. Yürüyün: Otuz dakika yürümek,...
  5. yüz inceltme

yüz inceltme

yüz inceltme yuz inceltme yanak gıdık ve yanak inceltme egzerzisleri nasıl oluyor resimli

Sayfayı Paylaş