gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Piranalar çok fena

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Piranalar çok fena konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok fena!!!

çok fena!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ebru Destan - Çok Fena

Ebru Destan - Çok Fena

Bir bakışın yetti o an bittim ben Galiba aşk şarabından içtim ben Kendimden geçtim İyiki seni seçtim Kaşına, gözüne, lafına, sözüne hayran oldum ben Boyuna, posuna, huyuna, suyuna kurban oldum ben Aradığım herşey onda Tattım aşkı ben onunla Yaşıyorum doya doya çok fena ah çok fena Huzur buldum kollarında Canım feda yollarına Yaşıyoruz doya doya çok fena ah fena
  3. Çekilin çok fena itirafım geldi

Çekilin çok fena itirafım geldi

:D:D de başlığı niye böyle attım bilemiyorum.. Sanki wc ye gidecekmişim gibi hissettim kendimi bir anda :) Neyse uzatmadan itirafıma geçeyim... Bu arada gözlerimin ikisinde siyah bir bant var ve elimde zafer işareti yapıyorum :dil::dil: Bana hiç bir şekilde hastalığımda iş vermeyen aynı zamanda akrabam olan bir zat-ı muhterem var... Misal daha yakın zamanda bile hastalandığım halde ( ki...
  4. Güneş Çok Fena Patladı!

Güneş Çok Fena Patladı!

Güneş patlaması, patlama anı, patlama sırasında yaşananlar, konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Güneş patlaması anı ve gerçekleşme zamanı hakkında ki bilgiler yazımızda melekler. ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) önceki gün Güneş yüzeyinin neredeyse yarısını etkileyen dev bir patlama kaydetti TSİ 08.41’de gerçekleşen patlamanın M-2 (orta şiddette) olduğu...
  5. hamileyim ve çok fena şişkinliğim gazım var :(

hamileyim ve çok fena şişkinliğim gazım var :(

Merhaba , taze gebelerdenim.Henüz 12 haftalık ancak acayip derecede gazım var.Midem def gibi gergin.Benim durumumda olan varmı, ne yapmam lazım :(

Sayfayı Paylaş