gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar acaba aranızda Platon Ne Zaman Yaşadı buy konuda bilgisi olan var mı? Platon Ne Zaman Yaşadı bilen var ise lütfen bana bilgi versin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Platon Ne Zaman Yaşamıştır

Platonun Hayatı Hakkında

Büyük Yunan Filozofu Platon MÖ 427 ile 347 yılları arasında Atin'da yaşamıştır.

Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Ne Zaman Yaşadınız ???

İlk Ne Zaman Yaşadınız ???

İlk Ne Zaman Yaşadınız ??? Hatırlayın bakalım: İlk ne zaman ağladınız?.. İlk ne vakit merhaba dediniz komşunuza?.. İlk orucu kaç yaşında tuttunuz? Sahur davulunu ilk ne vakit duydunuz? İlk kelimeyi kaç yaşında okuyup yazdınız, neydi o? ••• İlk duanız hangisi? İlk secdeniz, ilk selâmınız, ilk şükrünüz hatırınızda mı? İlk iftarınız kimlerle idi? Onlardan kimler kaldı şimdi dünyada?...
  2. 2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba 2012 babalar günü dündü ve ne yazık ki ben unutmuştum son anda aklıma geldi ve çaktırmadan hediyemi aldım :) Önümüzde ki senede unutup babama mahçup olmamak için 2013 Babalar Günü Ne Zaman diye öğrenmek istiyorum şimdiden telefonuma not alacağım.
  3. Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarım var ise bana Sahur Vakti Ne Zaman Biter bilgi verebilir mi? Şimdiden cevap bilgileri için çok tşk ediyorum.
  4. Platon Nereli biliyor musunuz

Platon Nereli biliyor musunuz

Arkadaşlar ben az önce sizlerden Platon ünlü sözlerini yazmanızı rica etmiştim ama birden aklıma Platon Nereli diye bir merak geldi ve yine yazıyorum size acaba siz Platon Nereli biliyor musunuz
  5. Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Duydum ki zengin bir iş adamıyla evlenecekmiş Hande Ataizi ama düğünü ne zaman işte onu duymadım ve merak da ediyorum acaba aranızda Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor bilen var mı?

Sayfayı Paylaş