gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Progestan iğnesi ile crinone jel aynı mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben tüp bebek yaptırdım çok şükür hamileyim ama doktorum daha önceden kullandığım iğneyi kesti onun yerine jel verdi ikisi de aynı işe mi yarıyor iğne daha mı etkiliydi acaba?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Hamileliğinizi sorunsuz geçirmeniz dileğiyle, tebrik ederiz. Bahsettiğiniz iğne de jel de progestron içerikli ama doktorlar genellikle hamilelik kesinleşince jel kullandırır. Böylece herhangi bir kanama durumu söz konusu olursa tespiti daha kolay olur ve önceden tedbir alınabilir. Bu konuda doktorunuza güvenmenizi tavsiye ediyoruz.

Progestan iğnesi ile crinone jel aynı mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...
  2. Eritretin Jel Kullanan Var Mı?

Eritretin Jel Kullanan Var Mı?

selam hanımlar.Eritretin kullanan var mı aranızdan ve kullandığınızda gözle görülür bir değişim oldu mu? Bu ilacı kullanacağımda o yüzden sormadan kullanmak istemedim.Ve bu ilacı nasıl kullanacağız,tüm yüze mi sürülecek yoksa sorunlu bölgelere mi :) Kullananlar yazarsa sevinirim :)
  3. Gusül Abdesti İle Normal Abdest Aynı Mıdır sizce

Gusül Abdesti İle Normal Abdest Aynı Mıdır sizce

Kızlar gusül abdesti ile normal namaz abdesti aynı mıdır yani gusül abdesti alan kişi o gusül abdestiyle namaz kılabilir mi?
  4. Roaccutane ile aknetrent aynı mı?

Roaccutane ile aknetrent aynı mı?

Arkadaşlar sivilcelerim 5 yıldır geçmiyordu bende bugün doktora gidip roaccutane adlı ilaca başlama kararı aldım yalnız eczaneye gittiğimde devletin artık bu ilaca ödeme yapmadığını söyledi yaklaşık 28 tl farkla birlikte alınabilceğini ama aknetrent i fark ödemeden alabileceğimi söyledi bire bir mi? diye sorduğumda 2 ayrı eczacıya sordum ikiside birebir dedi ama ben yine de kullananların...
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş