Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Rahim filmi sonrası gebe kalanlar var. + Yumurta çatlama tedavisi görüp hamile kalanlar da var. Bu tedavileri görenler sizinle bilgi alışverişi yapıcaktır.Sağlıklı günler diliyoruz.

Arkadaşlar bende 3 yıldır evliyim ve çocuk istiyorum ama maalesef ilk 2 yılında vajinismusla uğraştım sonunda yendim be doktora gittim rahim filmi dediğinde bayılacaktım nerdeyse çünkü muayenelerim çok kolay olmuyordu doktorun seni uyutcaz hissetmeyeceksin dedi gerçekten de öyle oldu uyandığımda kasıklarımda ağrı vardı bide biraz lekelenme .. benim gibi muayenesi zor geçen acı hissiyatı çok olan arkadaşlar anesteziyi öneririm 15 dk içinde hepsi bitmil oldu

iyi günler adetimin 8. günü rahim filmi çekildi adet tarihm dündü adet olmadım hamilelik ihtimali varmı?

Merhaba, hsg sonrası bayanların çoğunda gebelik söz konusu olabiliyor.Gebelik ihtimaliniz tabiki var . Yalnız unutulmamalıki mens gecikmesi sadece gebelikten dolayı olmaz , gecikmenin bir kaç nedeni vardır.Bu yüzden durumunuzun netlik kazanması için hcg testi yapın..

Mrb bende rahim filmi çektirdim 27.02.2018 tarihinde en son adet tarihim 18 Şubat suan adet olmadım ama ayin 24 ve 18 inde oluyorum hep bugün göğüslerim de ağrı var acaba hamilemiyim ne zaman test yaptircam

Geri