gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Reklamından Etkilendiğiniz Ama Beğenmediğiniz Ürünler?

Konu, 'Tüketici Şikayetleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Reklamlarından etkilenerek aldığınız ancak aldıktan sonra kullanıp beğenmediğiniz ürünler var mı Melekler? Varsa burada paylaşalım. Reklamdan etkilenmeye de gerek yok, alıp kullanıp beğenmediğiniz ürünleri de yazabilirsiniz. Sebepleriyle birlikte... Sevgiler...

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Reklamından Etkilendiğiniz Ama Beğenmediğiniz Ürünler?
    Bir aralar söyle bir alet tanitiyorlardi kocaman tarak gibi sacalari düzlestiriyormus diye, bizde bir kere bir delilik yaptik annemle ve ismarladik... Cok kivircik saclar icinde cok iyidir diyorlardi tvde ama eve geldiginde tabiki hemen denedim, yaa tarak saclarimin icine giriyor ve birdaha cikmiyor aslinda dönerek saclarimi düzlestirmesi lazimdi;) iste bizde geri gönderdik bozuk diye, ve babaminda bize tek dedigi öyle denemeden görmeden alirsaniz böyle olur oh olsun dedi :) o günden bu yana tv ne tanitici reklami cikarsa ciksin bakmiyorum, yani bakmiyoruz yani kisacasi sütten agzimiz yandi yogurdu üfleyerek yiyoruz...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

valla bende bi ara bi satıcının tanıtımında kanarak aldığım sarma makinesi vardı:Dya nebilim anlamadım meğer adam susuz yağsız bulgur sarıyormuş..ama nasıl çıkıyordu kalem gibi ve o kadar pratik görünüyordu ki anlatamam pratik ve hızlı..neyse bende buna kanarak aldım bi güzel içi hazırladım ve sarmaya başladım oneee her makineye koyduğum parçalanıp çıkıyor ve sarma içinin suyunu sıkıyor aaa bu ne dedim kendi kendime eski usül tekrar elle sarmaya başladım :)haa o makinemii kaldırıp çöpe attım;)hala çarşıya çıktığımda görürüm yine bayanlar toplanmış o tanıtım yapılan sarma makinesinin etrafında içimden tabi canımmm alında sizde benim gibi çöpe atın diyorum:D:D:D

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bazı reklamlarda gerçekten abartılıyor ürünler, dikkat etmek lazım. Tüketiciyi resmen yanlış yönlendiriyorlar.

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Reklamından Etkilendiğiniz Ama Beğenmediğiniz Ürünler?
    sampuan reklamini begenip aldim birkeresinde kullandim kepek yapti ama ne kepek boyle kabuk gibi zor kurtuldum

Reklamından Etkilendiğiniz Ama Beğenmediğiniz Ürünler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kitaplarda en etkilendiğiniz karakterler

Kitaplarda en etkilendiğiniz karakterler

the scarlet letter karakterleri Okuduğunuz kitaplarda sizi en çok etkileyen, hatırınızda kalan, yerinde olmak istediğiniz/istemediğiniz, takdir ettiğiniz, sizi gerçekten düşündüren, hayranlık uyandıran, nefret ettiren... kısacası sizin için etkileyici bir özelliği olan karakterleri paylaşalım burada...
  2. reklamlar

reklamlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. beğenmediğiniz şampuanları yazın

beğenmediğiniz şampuanları yazın

elidor şampuan çeşitleri elidor şampuan kullananlar palmolive kullananlar hobby duru Kızlar hepimiz birçok marka şampuan denedik kullandık.Bazılarından memnun kaldık bazılarından illallah edip çöpe attık.Diğer arkadaslara da yardımcı olmak amacıyla kara listemizi yapalım.Herkes kendine iyi gelmeyen,saçlarını mahveden,döken vb. ,memnun kalmadığı şampuanları paylaşsın :D Bende elidor kepek...

Sayfayı Paylaş