gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

resim yüklemek istiyorum

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben paylaşımcı melek oldum nasıl resim yükleyebilirim

2. büşran

büşran Forum Okuru

inan bilsem hemen yülerdim

resim yüklemek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitemize Resim Yüklemek

Sitemize Resim Yüklemek

Paylaşımcı Melek Grubu'nda kayıtlı kişiler ve Hamiş Melekler, aşağıdaki şekilden anlatıldığı gibi resim yükleyebilirler. Öncelikle resimlerin isimleri ile bilgisayarınıza kayıt yapıyorsunuz. Dikkat edeceğiniz şey resimleri kaydederken türkçe karakterler kullanmayın bros modeli gibi, broş modeli yerine bros modeli yazın çok uzun isimler oluşturmayın. RESMİ NASIL AÇARIZ Dedikten...
  2. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)
  3. Avatar Yüklemek İstiyorum Diyen Yeni Üyelerimiz ( Hareketli Kadın Avatarları )

Avatar Yüklemek İstiyorum Diyen Yeni Üyelerimiz ( Hareketli Kadın Avatarları )

Selamlar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Avatarınız yok ise hemen aşağıdaki linke tıklayarak orada görmüş olduğunuz kadın avatarlarından herhangi birini kendinize yükleyebilirsiniz. Öncelikle resmi seçiyorsunuz ve profil ayarlarından yükleme yapıyorsunuz arkadaşlarım hepsi bu kadar. Ben resimleride biraz buraya ekleyeyim. KULLANABİLECEĞİNİZ AVATARLARDAN ÖRNEKLER dİĞER...
  4. ipade oyun yüklemek istiyorum yardımmmmmmmmm

ipade oyun yüklemek istiyorum yardımmmmmmmmm

Ipadime oyun yüklemek istiyorum nasıl yapacam işte onu bilmiyorum yardım edermisinizzzzz :)

Sayfayı Paylaş