gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Kabak Çiçekli Kuskus Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kabak Çiçekli Kuskus Tarifi Resimli Kabak Çiçekli Kuskus
    Selam Melek'lerim. Şimdi sizlere muhteşem bir tat sunuyor ve kabak çiçekli kuskus tarifini paylaşıyorum :) Yeni tarifler edinmek isteyenlere ve ağzının tadını bilenlere gelsin, yapınca benim yerimede bir porsiyon indirin mideye :D:D

Kabak Çiçekli Kuskus Malzemeleri;
    12 tane kabak çiçeği
    250 gram kuskus
    2 tane soğan
    3 tane domates
    Bir tutam kıyılmış taze nane
    Bir tutam kıyılmış taze dereotu
    1 su bardağı sıcak su
    4 çorba kaşığı zeytinyağı
    Tuz, karabiber, kimyon

Kabak Çiçekli Kuskusun Yapılışı: Zeytinyağını küçük boy bir tencereye alın. Kıyılmış soğanı ilave edip, kavurun. Üzerine ince doğranmış domatesleri ekleyin. Tuz, karabiber, kimyon, nane ve dereotunu ilave edin. Su ve kuskusu ekleyip 15 dakika pişirin. Kabak çiçeklerinin tozunu almak için ılık suya batırıp çıkarın. İçlerine 1 çorba kaşığı kuskus doldurun. Kalan kuskusu servis tabağına alın. Üzerine içleri kuskus doldurulmuş kabak çiçeklerini yerleştirip servis yapın.

Resimli Kabak Çiçekli Kuskus Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esennruzgar'dan kabak tatlısı ( resimli)

Esennruzgar'dan kabak tatlısı ( resimli)

kabak tatlısı tarifi kabak tatlısı nasıl yapılır ne zamandır kabak tatlısı yapmak istiyordum en sevdiğim tatlılar arasında da yerini alır zaten pek şerbetli tatlıları sevmediğim için hafif tatlıları tercih ediyorum. kabak tatlısını yapmak için aldığınız kabak çok önemli biraz sarımsı bir kabak tercih ettim bu arada büyük kabah almadım onu itiraf edeyim soyulmuştu aldığım kabaklar çünkü benim...
  2. Kabak Çiçekli Kuskus Tarifi Resimli

Kabak Çiçekli Kuskus Tarifi Resimli

Merhaba kızlar Kabak Çiçekli Kuskus Tarifi Resimli olursa sevinirim :)
  3. Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak Tarifi Resimli

Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak Tarifi Resimli

Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak Tarifi rica ediyorum acil yazarsanız
  4. Resimli Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak Yemeği Tarifi

Resimli Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak Yemeği Tarifi

Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak nasıl yapılır Taze Soğanlı Zeytinyağlı Kabak yapılışı Nefis zeytinyağlı yemeklerimizden taze soğanlı zeytinyağlı kabak yemeği tarifiyle karşınızdayız melekler :) Yaptıktan sonra parmaklarınızı da yiyeceğinizi garanti ettiğimiz bu hafif ve sağlıklı yemeğin tarifine geçiyoruz.. :) Malzemeler 1 kg. kabak yarım demet taze soğan 3 domates 1 çay bardağı...
  5. Sütlü Kabak Tarifi Resimli

Sütlü Kabak Tarifi Resimli

Sütlü Kabak Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız çok yardımcı olursunuz bana kızlar şimdiden tarif için tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş