gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Rüya Görmeyen Var midir?

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Kizlar ben esime hergun bir rüyami anlatiyorum. 5 yili doldurduk evliligimiz boyunca bi kere bile rüyasini anlatmadi cünkü hic görmedigini söylüyo. Sizde de varmi böyle rüya görmeyen koca hahaha Cok merak ettim :D:D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kuzu herkes rüya görür ama hatırlayamaz :) Yani eşin de mutlaka görüyordur ama hatırlayamıyordur :)

karakuzu bunu beğendi.
  3. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    kara kuzu bizde var aynı durum canım ya okurken güldüm bende aynıyım böyle hergün analtıyom o hiç anlatmaz görmiyom diyo gecen saabh uyandı rüya gördüm dedi bende heyecanla beklşiyom ki beni görmüştür hafta sonunda derbiyi görmüş adam ya :):):):):)

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Titos yaa yillardir hic anlatmadi bi tane bilemi hatirlamiyo bu adam hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    aslında güzel bence kafasına takmıyo acaba bu ne demek diye ?

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkaten bazıları rüyasını roman gibi en ince ayrıntısına kadar anlatıyor bazılarıda benim gibi çok az bir kısmını hatırladığı gibi bir diğer bazılarıda hiç anlatamıyor hahaha çünkü görmediğini sanıyor titan adminimin dediği gibi herkes rüya görsede hatırlamıyor ve görmediğini sanıyor.

Ben şahsen keşke görmesem diyorum yada hatırlamasam çünkü genelde gördüğüm rüyalar çıkıyor bunların içinde benim için kötü olanlarıda var ne zaman görsem arkasından mutlaka hemen hemen aynı olayı yaşamışlığım vardır o yüzden etkileniyorum açıkcası...Ama bazen de o kadar hayırlı mübarek rüyalar görüyorum ki o zaman da Rabbime bunları görmeyi bana nasip ettiği için şükür ediyorum:)

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de gordugu ruyalari cok az hatirlayanlardanim.Esim de oyle ruyalar gorur ku maasallah 40 bolumluk polisiye dizi gibi :S

karakuzu bunu beğendi.
  8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende hep sonunu hatırlamam onun sonunu gun boyu dusunurum yada sonunda kesınlıkle uyanırım hep ole olur :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Al bi cins daha hahaha

Rüya Görmeyen Var midir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Misin ?

Var Misin ?

Saatlerdir bilgisayarın başında oturuyordu, hala beklediği mail gelmemişti. Silkindi. Kaç saat olmuştu bilgisayar başına oturalı? Oooo! İki saatten fazla olmuş, koskoca iki saat? Arkadaşları yemeğe davet etmişti, Sinan sinemaya, oda arkadaşları ise fal partisine.. Hiçbirini kabul etmemişti. Şimdi bu ücra internet cafede gelecek o maili bekliyordu. Daha ne kadar sürecekti? Kimbilir belki,...
  2. Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Kabuslar, canavarlar, korkunç olaylar ve korkutucu olaylarla dolu tedirgin edici rüyalardır... Çoğumuz bu durumları yaşıyoruz.Çoğu insan, özellikle sabahın erken saatlerinde kabus görür. Bu olayın ara sıra gerçekleşmesi önemli bir sorun değildir.Ama sık sık olduğu zaman bu gerçekten hayatımızı etkilemeye başlar. Kabus bozukluğu olan kişilerin kabuslarla ilgili ciddi problemi olur. Kabus...
  3. Bu Rüyayı Yorumlayabilir Misiniz ?

Bu Rüyayı Yorumlayabilir Misiniz ?

Öncelikle merhaba.. Geçen gün kuzenim rüyasında;elimde beyaz bir mendil olduğunu onu yüksek bir yerden attığımı ve mendilin düştükçe büyüyüp yine beyaz ve temiz bir çarşafa döndüğünü görmüş.. Bu ne demektir sizce ? Çok farklı geldi,merak ettim gerçekten.
  4. rüya yorumlayabilen var mıı ???

rüya yorumlayabilen var mıı ???

kardeşim kuzenim ve ben kartepeye gidiyorduk her yer bembeyaz kar mükemmeldir kayacaktık üçümüz etrafta insanlar vadı fakat gökyüzü karanlıktı etrafta karanlıktı çok etkilendim ve kardeşim kayarken uçurum vardı oradan düşüyordu :( onu kurtarmak isiyordum uçurumdan sadece kar gözküyordu ve dediğim gibi hava karanlıktı yanlış hatırlamıyosram bir de gözkyüzünde yıldızlar vardı yorumlayan bir...
  5. birisi rüyamı yorumlayabilir mi ?

birisi rüyamı yorumlayabilir mi ?

yengemle abimi tekrar evlenirken gördüm ama benim suratım asıktı yengemin yengesi takı takmakiçin iğne tepsisini tutuyordu sonra yengemin kız kardeşini çağırdılar tepsiyi tutsun diye yengemde beni çağrıyordu o tutsun tepsiyi diyordu ben surat asıyordum hayır tutmucam diyodum anlamı nedir bu rüyamın şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş