gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlara örgüden taç nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçlarıma örgüden taç yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim görseliniz yada videon u zvar mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

saçlara örgüden taç nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Örgüsünden Taç Yapımı

Saç Örgüsünden Taç Yapımı

saçlara örgüden taç nasıl yapılır saç örgüsünden taç yapımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği hepimiz için çok önemlidir melekler :) Saç bakımı yanında saçlarımıza verdiğimiz modellerle kıyafetimizi tamamlarız. Uzun saç modelleri içinde en kullanışlılarının başında, saçlarımızın önümüze düşmemesini sağlayan saç örgüsünden taç yapımı gelir. Sizin de saçlarınız uzunsa ve şöyle...
  2. entrelak örgü tekniği nasıl yapılır

entrelak örgü tekniği nasıl yapılır

Kızlar özellikle ressam beresinde kullanılıyormuş ben bilmiyorum acaba resimli olarak bana entrelak örgü tekniğinin nasıl yapıldığını gösterebilir misiniz teşekkürler.
  3. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  4. Başımızın Tacı Yepyeni Saç Örgüleri 2012 Modası

Başımızın Tacı Yepyeni Saç Örgüleri 2012 Modası

2012 saç örgüsü modelleri 2012 saç örgüleri Saç modelleri içinde herhalde en kullanışlıların başında gelen saç örgüleri her sezon başımızın tacı oluyor melekler :) Yeni ve değişik tarzlarda binlerce model yapılabilen saç örgüleri bu yaz da başımızda ki yerlerini alacak :D:D 2012 saç örgüsü modelleri adı altından sizlerle paylaşacağımız bu saç örgüleri hem çok şık hem de çok tarz. İşte sizler...
  5. Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüye yeni başlayan hanımlar kazak lastiği nasıl yapılır ,en kolay örgü lastiği modelleri meleklermekanı.com da.Örgü lastiğinin yapılışı çok kolay olmakla beraber,lastiği yapmaya başladıktan sonrada örgüye eliniz daha yatkın olucak harika örgüler öreceksiniz.Örgü lastiği mutlaka her örgüde kullanılan bir teknik.Kol lastiği,kazak lastiği,yaka lastiği vs.Bu tekniği öğrendikten sonra gerisi siz...

Sayfayı Paylaş