gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Her sene eğitim sistemi değişiyor.Kafa kalmadı anlayacak.Şimdi 2013 yılında sbs sınavları kalkacakmı, kalkacaksa ne zaman kalkacak , nasıl oalcak ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Emin Zararsız, "Ortaöğretimde SBS 2013’te son kez yapılacak. Daha sonrasında sistem değişecek" dedi.
    Zararsız "Eğitim-öğretim yılının sonunda SBS yine yapılacak. 2012-2013 öğretim yılının sonunda Haziran ayında takvimine göre düzenlenecek. 2013-2014 öğretim yılının sonunda ise SBS olmayacak. Bir başka şekilde ortaokuldan liseye yerleştirme yürürlüğe girecek." dedi.

Bu açıklamadan anlaşılan 2012-2013 yılında öğrenciler son kez SBS sınavına girecek. 2014 yılında ise yeni bir sistem uygulamaya konulacak.

sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat sana vuracak sen kalkacaksın.....

hayat sana vuracak sen kalkacaksın.....

ASLA PES ETMEYİNN CANLARIM ASLA......BU HAYATTA YORULDUGUNUZDA,PES EDİYORUM DEDİĞİNİZ ANDA LÜTFEN BU YAZIYI OKUYUN VE PES ETMEYİN DÜŞTÜGÜNÜZ GİBİ KALKIN MELEKLERİM.....HAYAT NE KADAR ACIMASIZ OLURSA OLSUN SİZ HEP KALKIN AYAGA.... Hayat sana vuracak sen ayağa kalkacaksın Kolay geçmiyor ömür dediğin. Kim bilir kaç darbenin izidir gözün kenarında toplanan çizgiler? Her yaşam bir öykü...
  2. Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı? Arkadaşalr duyduğuma göre Minübüsler Kalkacakmış bu doğrumu sizde duydunuz mu?
  3. messenger ne zaman kalkacak

messenger ne zaman kalkacak

Skypea geçecekmişiz sanırım da messengera ne olacak ? Ne zaman kalkacak? Of ne güzel alışkındık, skypea nasıl alışacaz ? :/
  4. Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014

Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014

performans ödevleri, performans ödevleri kalktı mı, performans ödevleri ne zaman kalkıyor Sevgili melekler, öğrencilerin ve biz velilerin merakla beklediği performans ödevlerinin akıbeti hakkında konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ödevlerin kaldırılacağını ancak yönetmelik düzenlemesi nedeniyle bunun henüz resmiyette gerçekleşmediğini bildirdi. Gerçekten de hem öğrenci hem de veliler...
  5. YGS Sınavı Kalkacak! İşte Detaylar!

YGS Sınavı Kalkacak! İşte Detaylar!

ygs kalkıyor, üniversite sınav sistemi, ygs kalkıyor mu 2014 Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı üniversiteye giriş sistemini değiştirmeye hazırlanıyor. Dersane ihtiyacını kaldıran düzenelemenin ardından çalışmalarına hız veren MEB, bu sistemin 2016'ya kadar tamamlanmasını öngörüyor. Bakanlık 2 formül üzerinde çalışıyor. Yeni çalışmaya göre düzenlemeler şöyle olacak.......

Sayfayı Paylaş