gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Sefa topsakal-doktor

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

sefa topsakal sefa topsakal kim kimdir kaç yaşında resimleri
    EVET MELEKLERİM BELKİ COGUNUZ SEFA TOPSAKAL KİM DİYE DÜŞÜNÜYORSUNUZDUR ....

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖGRENCİSİ OLAN SEFA 20 YAŞINDA YAŞINDAN DAHA OLGUN BİR SESE SAHİP OLAN BİRİ...

Yaklaşık olarak 6 7 ay önce internet ortamına düştüğü videoyla ün salan sefa ve doktor parçasıyla ilerlemeye çalışan amatör bir sesti ve oldukça tutulunca prodüktörler bulup ön plana getirdiler....

İŞTE SEFA TOPSAKALI ÜN YAPAN ŞARKININ SÖZLERİ....

Çaresiz derdimin sebebi belli
    Dermanı yaramda arama doktor
    Şifa bulmaz gönlüm senin elinden
    Boşuna benimle uğraşma doktor

Aşk yarasıdır bu ilaç kapatmaz
    Verdiğin teselli beni avutmaz
    Dermanı yardadır sende bulunmaz
    Boşuna benimle uğraşma doktor

Dokunma, dokunma...
    Benim Gönül Yarama
    Dokunma Doktor...

Bedenimde değil kalbimde derdim
    Tek alışkanlığım bir zalim sevdim
    Sen çekil yanımdan sevdiğim gelsin
    Boşuna zamanı harcama doktor

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

şarkı çok güzel...yazık bir zalim yüzünden çektikleri....harika seslendirmiş...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

güzel olmuş...doktorunda çok umurunda değil sanki işi gücü yokda.....

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

güzel bir yorum nihavend bir eser Ahmet Özhanın sesinden güzel olmuş-gel gönlümü yerden yere vurma güzel ne olursun--

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kendide seside çok güzel ben en çok korkuyorumu seviyorum.TEPRİKLER SANA

Sefa topsakal-doktor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  3. Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

sefa doğanay yetenek sizsiniz birincisi hangi dizide oynayacak çocuklar duymasın dizisi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Yarışmasında birinci olarak adını milyonlara duyuran Sefa Doğanay yaptığı taklitlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor...Özellikle Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe taklitleri ile ekranlarda boy gösteren Sefa Doğanay şimdi ise Çocuklar...
  4. Aynı Sefa Resimleri

Aynı Sefa Resimleri

Aynı Sefa Resimleri Merhaba arkadaşlar bana Aynı Sefa Resimleri lazım aynı sefa bitkisi fotoları varsa lütfen paylaşın
  5. Sefa Doğanay'dan Kahkaha Tufanı

Sefa Doğanay'dan Kahkaha Tufanı

Sefa Doğanay Sefa Doğanay Haberi Sefayı Yetenek Sizsiniz den hatırayanınız vardır... SÜper bir yetenek bence...Yani ben ilgiyle izliyordum kendisini...Muhteşem tiplemeleriyle kahkaha attırıyordu bizlere....:D:D Yine çalışmalara devam demekki...Evet taklit taklit bir yere kadar ama değil mi?? İnsanlar buna gülüyorlar ama bir süre sonra sıkılacaklar aynı taklitleri görmekten...Sefa nın bu...

Sayfayı Paylaş