Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz
samsun büyük anadolu hastanesi doktorları samsun anadolu hastanesi doktorları ana klinik kadın doğum jale dal
Melekler,

zaman zaman gebelik için olsun, infertilite için olsun ya da rutin kontroller için olsun doktora gideriz.

Burada memnun kaldığımız, tavsiye edeceğimiz doktorları şehirleriyle paylaşalım istedim.

Sevgiler

Cevap: Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

ilk ben yazayım o zaman.
1-op.dr.pınar kumru. kadiköy şifa hastanesi istanbul
2-op.dr.ferda uygur özalp ümraniye hospitalium hastanesi istanbul
3-op.dr.zeynep ahmad özel anadolu çınar hastanesi içerenköy istanbul
4-op.dr.jale dal özel şafak hastanesi göztepe istanbul

bunların hepside birbirinden iyi doktorlar.ben hepsine gitmedim.pınar hanıma gittim mükemmel bir doktor.ferda hanıma giden bir arkadaşım var çoook mennun.zeynep hanıma giden arkadaşım yeni doğum yaptı.anlata anlata bitiremedi doktorunu.jale hanım hakkındada çok kişiden olumlu şeyler duydum.gerçi şuan hamiş.aralıkda doğumu var.ona gidecektim vazgeçtim .
büyük ihtimalle ferda hanıma gidicem.hastane çok güzel.aletler yeni ve geri kalmamış.odalarıda çok güzel.ücretleride çok uygun.
umarım yardımım olmuştur.
pınar hanıma neden gitmiyorsun derseniz.ssk ile anlaşması yok oranın ondan.yoksa ona giderdim.ilk doktorumdu o.çok tatlıdır.

Cevap: Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

Samsun

Op.Dr. Alaaddin Balcı - Özel Ana Klinik (Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahi Merkezi) Samsun

Alaaddin Bey, Hacettepe mezunu, Kadın Doğum Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği yapmış, alanında kendine hakim harika bir doktor gerçekten.

Onun yanında kendinizi güvende hissediyorsunuz, olması gereken şekilde doktorunuza güveniyorsunuz. Kendisi hem çok kibar hem de çok dikkatli bir doktor. Özel klinik de gerçekten çok modern ve hemen herşey düşünülmüş, her türlü tetkik ve muayene yapılıyor, laboratuvar standartları da yüksek, teknolojik bir yer. Allah izin verirse hamilelik olunca doğumumu da orada onun gözetiminde yapmak istiyorum (ben Ankara'da ikamet ediyorum ama doğumu orada yapmak istiyorum :) )

Bir Kadın Doğum uzmanının yanında bu kadar rahat edebileceğimi, korkmadan rahatlıkla muayeneye gidebileceğimi düşünemezdim. Kendisine buradan bir kez daha ilgisi, dikkati ve güveni için teşekkür ediyorum. Samsun'da ikamet eden arkadaşlara da tavsiye ediyorum. Bıraksanız daha çok şey söyleyeceğim de :) çok uzatmayayım...

Sevgilerimle

Geri