gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

samsun büyük anadolu hastanesi doktorları samsun anadolu hastanesi doktorları ana klinik kadın doğum jale dal Melekler,
    zaman zaman gebelik için olsun, infertilite için olsun ya da rutin kontroller için olsun doktora gideriz.

Burada memnun kaldığımız, tavsiye edeceğimiz doktorları şehirleriyle paylaşalım istedim.

Sevgiler

2. fnd72

fnd72 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz
    ilk ben yazayım o zaman.
    1-op.dr.pınar kumru. kadiköy şifa hastanesi istanbul
    2-op.dr.ferda uygur özalp ümraniye hospitalium hastanesi istanbul
    3-op.dr.zeynep ahmad özel anadolu çınar hastanesi içerenköy istanbul
    4-op.dr.jale dal özel şafak hastanesi göztepe istanbul

bunların hepside birbirinden iyi doktorlar.ben hepsine gitmedim.pınar hanıma gittim mükemmel bir doktor.ferda hanıma giden bir arkadaşım var çoook mennun.zeynep hanıma giden arkadaşım yeni doğum yaptı.anlata anlata bitiremedi doktorunu.jale hanım hakkındada çok kişiden olumlu şeyler duydum.gerçi şuan hamiş.aralıkda doğumu var.ona gidecektim vazgeçtim .
    büyük ihtimalle ferda hanıma gidicem.hastane çok güzel.aletler yeni ve geri kalmamış.odalarıda çok güzel.ücretleride çok uygun.
    umarım yardımım olmuştur.
    pınar hanıma neden gitmiyorsun derseniz.ssk ile anlaşması yok oranın ondan.yoksa ona giderdim.ilk doktorumdu o.çok tatlıdır.

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

Samsun

Op.Dr. Alaaddin Balcı - Özel Ana Klinik (Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahi Merkezi) Samsun

Alaaddin Bey, Hacettepe mezunu, Kadın Doğum Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği yapmış, alanında kendine hakim harika bir doktor gerçekten.

Onun yanında kendinizi güvende hissediyorsunuz, olması gereken şekilde doktorunuza güveniyorsunuz. Kendisi hem çok kibar hem de çok dikkatli bir doktor. Özel klinik de gerçekten çok modern ve hemen herşey düşünülmüş, her türlü tetkik ve muayene yapılıyor, laboratuvar standartları da yüksek, teknolojik bir yer. Allah izin verirse hamilelik olunca doğumumu da orada onun gözetiminde yapmak istiyorum (ben Ankara'da ikamet ediyorum ama doğumu orada yapmak istiyorum :) )

Bir Kadın Doğum uzmanının yanında bu kadar rahat edebileceğimi, korkmadan rahatlıkla muayeneye gidebileceğimi düşünemezdim. Kendisine buradan bir kez daha ilgisi, dikkati ve güveni için teşekkür ediyorum. Samsun'da ikamet eden arkadaşlara da tavsiye ediyorum. Bıraksanız daha çok şey söyleyeceğim de :) çok uzatmayayım...

Sevgilerimle

Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şehir

Bu Şehir

bu şehir insana tuzak kuruyor bu şehir insanı uzak kılıyor bu şehir insanı hayli yoruyor bu şehir insanı hep kandırıyor senin için yazılmış her şiir bu bedenin olsa keşke bak bir ömrü verecem işte bu şehir benim bir demir atmış ki gönlüm yosun tutmuş limanda kalmış toprağında servetim var anılarım çocukluğum ve geleceğim bağlamış elimi kolumu ne kadar uzağa gitsem de kopamadım ne kadar...
  2. Şehir

rüyada şehir değiştirmek rüyada ülke değiştirmek din Rüyada garip bir şehir görmek, taşınacağınız veya yaşam tarzınızı değiştireceğiniz anlamına gelir. Temiz ve bakımlı bir şehir insanın gelceğinin parlak olduğunu gösterir.Rüyada tanimadigi bir sehirde bulundugunuzu görmek ve orada yabanci oldugu için her seyi yadirgadigini anlamak, çok kötü sürprizlerle karsilasacagina isarettir. Girdigi...
  3. şehir şehir googlenin ofisleri

şehir şehir googlenin ofisleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İsim-Şehir

İsim-Şehir

İsim-Şehir oyunu taş devrinde nasılmı oynanırdı?Aslında nasılmı oynanamazdı? İşte burada.:D:D
  5. Meleklerimizin şehirleri

Meleklerimizin şehirleri

Sevgili meleklerim kimlerin hangi şehirden üye olduğunu merak ettim ve böyle bi konu açmak istedim herkes lütfen herkes katıldığı şehri yazabilirmi bakalım en çok katılım hangi şehirden olacak.

Sayfayı Paylaş