gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sen gelmez oldun -nota

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sen gelmez oldun nota sen gelmez oldun tab notaları notası flüt notaları [​IMG]

sen gelmez oldun -nota konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen oldum

sen oldum

Sustukça sen oldum,sen oldukça kendime kaldım,seni buldum. Cezasının ne zaman biteceğini bir hükümlüydüm sende.. Aşkı taşımak tek özgürlüğüm oldu anlamalısın. Bende kendini üretirken yokluğunu aynı boyuta taşımasaydın keşke.. Sen yoksan olmayacaksan ben hangi kimlikle kalkarım ayağa hiç düşündün mü? Yığılıp kaldığım her yerde yokluğun çöküyor gözlerime.. Hayalinle kalmak seni...
  2. Sibel Can - Sen Gelmez Oldun

Sibel Can - Sen Gelmez Oldun

Deyiptin baharda görüşelim Bahar geldi geçti sen gelmez oldun Yaradan eşkine ne olur dön Kuşlar kondu göçtü sen gelmez oldun Sen gelmez oldun, sen gelmez oldun Sen gelmez oldun Yarim gözleyirem, isteyirem Sen gelmez oldun Biz bu sonbaharda buluşacaktık Bahar geldi geçti sen gelmez oldun Taşlara mı döndü kalbin gelmedin Aylar geldi geçti sen gelmez oldun Sen gelmez oldun, sen gelmez oldun Sen...
  3. Orhan Hakalmaz - Sen Gelmez Oldun

Orhan Hakalmaz - Sen Gelmez Oldun

Biz bu Sonbaharda bulusacaktik,Bahar geldi gecti, Sen gelmez oldun. Biz bu Sonbaharda bulusacaktik,Bahar geldi gecti, Sen gelmez oldun. Taslarami döndü Kalbin,gelmedin. Aylar geldi gecti sen gelmez oldun. Sen gelmez oldun.Sen gelmez oldun.Sen gelmez oldun. Yarim,gözlerim Yolda,beklerim ama, Sen gelmez oldun. Demistik Kapina gelirim diye,Yillar oldu Kapida ses vermez oldun. Demistik Kapina...
  4. Son nefesimde  sen ol !

Son nefesimde sen ol !

Sevgiliye güzel bir seslenis. Bu davete OLMAZ diyebilecek bir yürek yoktur Yanımda Ol Olurmu Şaşarsam bir gün gittiğim yoldan doğru yola sokmak icin gel olur mu...? Yollarım engellerle dolu ise yardım etmek için benimle gel olur mu...? Bırakmiyorlarsa beni sana dağları aşarak gel olur mu...? Uçurumun kenarında isem eğer elin elimde olsun olur mu...? Kalkarsa dünyada olmayan...
  5. sen gelmez oldun notaları lazım,acil!!

sen gelmez oldun notaları lazım,acil!!

Sen gelmez oldun şarkısının notaları lazım acil,bulabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş