gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

sen yüreğimde ,yüreğim avuçlarımda şimdi...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

içimdeki onca kalabalığa rağmen yalnızım...Meğer ne çokmuşsun bende.Sen gittiğini sandın değil mi?Ben de öyle sanmıştım...Ama hayır...Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş.Ruhun bende kalmış, gözlerin bende...Hasretin bende kalmış, özlemin bende...Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde... Gözlerinin karasında şimdi gecelerim...Susuşlarının sessizliğinde hayallerim...Sessiz çığlıklar biriktiriyor yüreğim...Yağmura inat akıyor gözyaşlarım...Engel olamıyorum, engel olmak istemiyorum.Yüreğimdeki bulutların resmidir onlar.Onlar katıksız bir sevdanın isimsiz şahitleridir.Dokunamam ki onlara...Onlar, bana senden tek hatıra.

Yağmur yağıyor bugün yine.Yüreğimin en kuytu köşelerine vuruyor damlaları...Sen de böyle bir günde gitmiştin...Yine yağmur yağıyordu, yağmura karışıyordu gözyaşlarım.Sen anlamıyordun sevgili...Yüreğimden akanları yağmur sanıyordun.Bir sevda daha yağmura karışıyordu ve damla damla eriyordu aşk...Gözlerimizin önünde bir bitiş sahneleniyordu ve son perdeyi oynuyorduk ikimiz.Peki ama neden bu kadar zordu "Hoşçakal" demek?Zordu ; çünkü senden sonra "Hoşça" kalmak mümkün müydü sevgili, mümkün müydü?..

Sen yüreğimde, yüreğim avuçlarımda şimdi.Yaşanmamış zamanlar, can çekişen umutlar kaldı bu sevdadan geriye...
    Şimdi gitmelerin ve bitmelerin mevsimi...Yüreğimi alıp gidiyorum ben de.Yalnızlığımı da yoldaş yapıyorum kendime...Nereye mi?Yağmurların hiç durmadan yağdığı en uzak sahillere...Belki , belki oralarda, bu sevdanın şahitleri, yağmura anlatırlar sevdamı, benim sana anlatamadıklarımı..

sen yüreğimde ,yüreğim avuçlarımda şimdi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Lara - Yüreğimde Sen Varsın

Lara - Yüreğimde Sen Varsın

Ekmeğim çorbam gibisin sıcak İçtiğim sigaram gibisin efkârlı Kadehimdeki şarap gibisin Hey deli yar Ellerimde ellerin Gözlerimde gözlerin Sıcak yaz gecelerimde Hayalimde sen varsın Ellerimde ellerin Gözlerimde gözlerin Sıcak yaz gecelerimde Hayalimde sen varsın Dağlar yerinden oynasa da Aka sular durulsa da Dünyam karanlık olsa da Güneşimde sen varsın Yüreğimde sen varsın Nefesimde nefesin...
  3. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...
  4. Suskun Yüreğime Kelimeler Dökülür Şimdi

Suskun Yüreğime Kelimeler Dökülür Şimdi

Suskun yüregime sessiz kelimeler dökülür simdi... Dost olur bana yalnizligim.. Aglayan gözlerime isiklar vurur simdi... Hayali yansir pencerelerime sonsuzlugun....Ve bir umut olsun isterim düsen her yagmur tanesi.. Suskun yüregim olsun cigligin ifadesi.. Aslinda susmaninda bir dili vardi dinlemesini bilenlere... Bir yalnizligi, bir sevdayi belkide bir aciyi anlatirdi suskunlugum......
  5. *Sen yürekten sevemezsin

*Sen yürekten sevemezsin

yürekten sevemezsin yürekten nickler sen kimseyi sevemezsin Harika nicklerr... - Ben sıradan bi insanımm Ama Ön sıradan ~ Nasıl geçer bilmem Üstümdekisen lekeleri Ruhum ölmüş ; bedenim nefes alsa ne çare ! ~ Kimseyi yolundan döndürecek gücüm yok artkk Dayanıksızım Oldugun yerde kal H0şÇaKaL * Sen yürekten sevemezsin ~ Gitme asla sana demem burda kal vazgectim artık senden .....

Sayfayı Paylaş