gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Ahmet Selçuk İlkan 2011 yılına bomba gibi giriş yaptı...Kendisini beğenerek ve zevkle dinlediğim şair,birbirinden güzel şarkı ve şiirlere güzel sesiyle hayat verdi...2011 albümünde müzik dünyasının en seçkin romantiklerini bir araya getirdi... [​IMG]

Ahmet Selçuk İlkan “Seni o kadar çok sevdim ki” isimli 11. albümünde yer alan ‘Ona Yanarım’ parçasında Selami Şahin ve Ferhat Göçer ile bir ilke imza atarak “Yılın Triosu” nu gerçekleştirdi.Ayrıca, Coşkun Sabah, Hakan Altun, Meyra, İntizar, Baha ve Haktan gibi sanatçılar da onun yazdığı ölümsüz şarkıları yeniden yorumlayarak bu albümde buluştu.
    Hayatımın Özeti, sloganı ile yepyeni şiirlerini ölümsüz şarkılar eşliğinde seslendiren Ahmet Selçuk İlkan, ayrıca Ona Yanarım, Kanatsa da İçimi, Sitem, Bir Düşün, Gittiğin Gün ve Aşk Ben de Kaldı isimli altı yeni parçasına da albümde yer verdi.
    Aranjörlüğünü Ozan Kavasoğulları’nın yaptığı albümün çıkış parçası ‘Ona Yanarım’ ın klibini ünlü yönetmen Kemal Başbuğ çekti.
    Albüm, Esen Müzik etiketi ile tüm müzik marketlerde ve digital satış kanallarında satışa sunulacak.

1 Yanarım / Ona Yanarım
    2 Seni O Kadar Çok Sevdim Ki / Kanatsada İçimi
    3 Sen Uyurken / Sabahçı Kahvesi
    4 İşte Gidiyorsun / Ayrılık Kolyesi
    5 Gözlerin Kal Diyor / Gözler Kalbin Aynasıdır
    6 Ah Agop Ah / Bana Sor
    7 Hiç Bir Yerde Her Yerdesin / Anılar
    8 Ben Seni Asla / Hatıram Olsun
    9 Sustum / Bir Gülü Sevdim
    10 Sevda Turizm / Günün Birinde
    11 Ben En Çok İnsandan Korktum / Ben Ne İnsanlar Gördüm
    12 Bir Adam Gidiyor / Sitem
    13 Unutmayı Unuttum / Gittiğin Gün
    14 Aşk Bende Kaldı / Sen Gideli
    15 Sevgili Oğlum / Bir Düşün

gamselim bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Seni O Kadar Çok Sevdim Ki / Kanatsada İçimi

Bunu çok merak ettim

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

onu bende çok merak ettim:)

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende bendee merak ettim yaaa onuuu...

Seni O Kadar Çok Sevdim Ki... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi

Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi

seni o kadar çok seviyorum ki seni o kadar çok seviyorumki okadar seviyorumki seviyorum ki Şu anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımdan çıkmadın, attığım her adımda, yaktığım her sigaramdaydın.... Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klavyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuşamadı...Bugün bir başka hüzün çöktü...
  2. O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..!

O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..!

"O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..! Gözümden akan yaşları alelacele silmeye çalıştım… Ama o kadar çoktu ki bulaşıverdi her yere... Temizlemeye çalıştıkça daha çok batar ya hani ortalık… Bir türlü yetişemezsin ya... Yetişemedim... Yapış yapış bir özlem doldu ciğerlerime... Ve ben ağlaya ağlaya boşalttım ciğerlerimi... Kan kaybından kaybettiğim ilk ümit olmayacaktı ya bu. Varsın bunu...
  3. Bil ki..! Çok sevdim seni.....!

Bil ki..! Çok sevdim seni.....!

Neredeydin bilinmez, kime sorsam başı önde sessizliklere gömülüyordu.. Deniz tanrısı Poseidon’ a sormak geldi aklıma, kum tanesi olup bir istiridye de yaşıyordun belki eşsiz güzellikte inci tanesi olmak için, sonra şarap tanrısı Dionysos’ a bağ bozumu üzümlerden yapılan damaklarda eşsiz tatlar bırakan şaraplar’ amı dönüştürmüştü seni, oda diğerleri gibi sessiz kaldı... Bulma arayışlarım...

Sayfayı Paylaş