gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Seni Seviyorum aşkım benim bitanem

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum resimleri seni seviyorum senı sevıyorum sevıyorum senı
    Seni Seviyorum
    Bundan başka güzel bir cümle varmı ?

Seni SEVİYORUM

Seni Seviyorum ....

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Yok gerçekten ama bunu gerçekten yürekten kaç kişi söyleyebilirki.... Seni seviyorum derken için titremeli sanki kalbin yerinden çıkacakmış gibi olmalı işte ozaman gerçekten Seni Seviyorum olurr gerçek anlamını bulur...

emeğine sağlık cnm paylaşım için tşkler...

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

bu resimm herşeyii anlatmışş senii seviyorum demek yürek işidir bence yüreği olmayan diyemezz gibiii geliyor bana...
    paylaşım için emeğin için tşklerr birtanem...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Başlık güncellenmiş ve düzenlenmiştir.

5. gercekden seven

gercekden seven Forum Okuru

seviyorum hemde cooooook seviyorum simdi yanimda olsagini elini tutmagi cok istesemde yok beni sevdigi bile bile yanimda olmasini coook isterdim biliyorum belke burani hic okumayacak ama seni cok ama cok ama cooook seviyorum Rabbim bizi kavusdursun Amin

6. gercekden seven

gercekden seven Forum Okuru

seviyorum seni coooooook seviyorum.elinde tutmagi yanimda olmagini hayal ediyorum.ne zaman diye bekliyorum ne zaman.. ne zaman geleceksin sabirla bekliyorum seni seni cook cook cook seviyorum bitanem...

Seni Seviyorum aşkım benim bitanem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Bendeki Seni

Seviyorum Bendeki Seni

Seviyorum Bendeki Seni Kaç türlü anlatılır sevda hali benim ülkemde, kaç türlü söylenişi vardır?.... "Yangınım" diye başlar kimisi... türküsü yangın yeridir yürek tutuşturur, şiiri bir top ateş.... Yakışır mı sevda haline yanmak?... Benim dilimde yakıştırmış iste ozanım, aşığım... Yangınım bendeki sana..... "Vuruldum" derler sonra... Hemde en ince...
  2. Seni Seviyorum Aşkım

Seni Seviyorum Aşkım

seni seviyorum aşkım seni seviyorum askim çok aşkım sözleri sözleri . Ask, zamanin her saniyesinde seni düsünmekmis. Ask, uykusuz gecelere mahkum olmakmis. Ask, hayat damarlarinin sadece sana baglanmasi imis. Ask, güne seninle baslayip seninle bitirmekmis. Ask, sen uyurken, uzaklarda sana siir yazmakmis. Ask, Ask ugruna söylenen her sarkida seni aramakmis. Ask, icerken...
  3. seni seviyorum aşkım

seni seviyorum aşkım

seni seviyorum aşkım şiir seni seviyorum aşkım askim sevmek şiirleri Seviyorum seni. Canımdaki yaşayan can gibisin. Her an seninle yaşıyorum. Karanlık gecemde gözlerin bir yıldız gibi parlıyor gözlerin. Sevginin sıcaklığı süzülüyor yüreğime. Seni sevmek için kalbimdeki umut kırıntılarını senin yüzündeki tebessümlere yüklüyorum. Seninle, iki ayrı bedeninin tek kalbindeki bir sevdayı yaşıyoruz....
  4. öncül seni seviyorum bitanem...herşeyimsin..

öncül seni seviyorum bitanem...herşeyimsin..

seni seviyorum :Laie_23::beşiktaş:Önceleri sevmek nedir bilme

Sayfayı Paylaş