gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sevdim bir genc kadını

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

sevdim bir genç kadını tab sevdim bir genç kadını akor nota notaları [​IMG]

sevdim bir genc kadını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadin Sevdi Ve Yazdi Aski

Bir Kadin Sevdi Ve Yazdi Aski

Ne çok üzmüş ama ne çok sevmiştim seni... Bana boyacı çocuklar ile konuşmayı öğreten bir adam sevdim ben... Cam önlerindeki çiçekleri fark ettiren bir adam. Arka sokaklardaki ahşap viran evleri, Şile bezinden sehpa örtülerini, demli çayı, kalemi, karanlığı ve açıyı sevdiren bir adam sevdim... Kendisi ile birlikte beni sehr-i İstanbul`a aşık eden olgunlaşmış üzüm rengindeki gözlerin sahibi...
  2. Bir kadin sevdi ve yazdi aski..

Bir kadin sevdi ve yazdi aski..

Bir kadin sevdi ve yazdi aski.. Ne çok üzmüs ama ne çok sevmistim seni... Bana boyaci çocuklar ile konusmayi ögreten bir adam sevdim ben... Cam önlerindeki çiçekleri farkettiren bir adam. Arka sokaklardaki ahsap viran evleri, sile bezinden sehpa örtülerini, demli çayi, kalemi , karanligi ve aciyi sevdiren bir adam sevdim ... Kendisi ile birlikte beni sehr-i Istanbul`a asik eden olgunlasmis...
  3. 2 genc (harika bir  hikaye)

2 genc (harika bir hikaye)

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başrdılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı...
  4. Selami Şahin - Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim 2010

Selami Şahin - Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim 2010

Usta sanatçı Selami Şahin 3 parçadan oluşan yepyeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı kızlar... 1. Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim (Mustafa Ceceli Versiyon) Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Selami Şahin 2. Sakın Şaşırma Söz: Nermin Kurban Müzik: Selami Şahin 3. Ben Bir Tek Kadın Sevdim (Mavi Doku Versiyon) Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Selami Şahin
  5. Burcu Güneş-Selami Şahin_ Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim

Burcu Güneş-Selami Şahin_ Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim

Sen uyurken hasretin dökülür gecelerden sokaklara Gelir yüreğime çöker Her gün başka bir pencerede Sensizliğin yollarına bakar Ve boynunu büker.. Ben bir tek kadın sevdim o da sensin Ben bir tek sende yandım, alevlendim, delilendim Ben bir tek adam sevdim o da sensin Ben bir tek sende yandım, alevlendim, delilendim Ben bu sevdayı yemin bildim, söz bildim Ben bu sevdayı kutsal bildim..

Sayfayı Paylaş