gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

beni oda seviyor ama aramıyor,keşke bir sene önce karşıma çıksaydın diyor,ne oldu oldu diyorum söylemiyor,hep seni seveceğim diyor,bizim halimiz ne olacak

sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Federline'la barışmak istiyor

Federline'la barışmak istiyor

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, eski eşi Kevin Federline'a geri dönmek istiyor. Şu sıralar iki oğlunun velayeti için Federline ile mahkemelik olan Spears, çocuklarının velayetini kaybetmemek için eski eşiyle barışmaya karar verdi. Spears'ın yakın çevresi, ünlü şarkıcının her gün eski eşini aradığını söylüyor. Ancak bir süredir Playboy güzeli Nicole Narain ile aşk yaşayan Federline,...
  2. Evlenmek İstiyorum Ama….

Evlenmek İstiyorum Ama….

Gündüz televizyonda yayınlanan evlilik programlarını seyrediyorum. Ne tuhaf istekleri var insanların. Evleneceksen, bir evin ve maaşın olması şartı var. Kimsenin sevmeye gönlü yok, herkes rahat yaşamanın derdinde. Evlilik bir yol arkadaşlığıdır. Bu yolda da öyle canın istediğinde önden, arkadan, uzaktan yürüyemezsin. Hep yan yana duracaksın. Kimsenin alışkanlığı, tutkuları, kişiliği taktığı...
  3. Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Dün sebebdiz yere sevgilimden ayrldim zaten bir aydır bana karsı soğuktu benden kaynaklanan seyler yüzünden ama genede biraz zamn geçsin düzelerim demişti ben ise onun bu soğukluğuna artık dayanamadım ayrıldım simdi canim cok yanıyor cok pişmanım yardım edin nasıl barisirim. Sevgilim 36 yasında ben 22 onun düşüncelerini anlayacak birine ihtiyacım var
  4. Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

barış sözleri, barışmak için sözler, etkileyici aşk sözleri Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini tekrar kazanmanız ve onun gönlünü almanız için etkileyici aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz. Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım Sevgimiz için büyük bir Adım Atalım Barışmak...
  5. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?

Sayfayı Paylaş