gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sınav duası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

neden fatiha okunmuş kuru üzümü aç karnına yiyeceğiz

sınav duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baykal'ın duası:)))

baykal'ın duası:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kadınların duası

kadınların duası

kadının duası kadinlarin duasi kadınların duası kadın çevirgel duasını yapanlar KADIN DUASI** * Allahim lutfen bana; Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakisikli (Aliye), Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask), Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali), Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi), Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi), Polat kadar guclu (Kurtlar...
  3. Karınca Duası

Karınca Duası

Kim bu karınca duasını beş adet ayrı ayrı kağıda yazarak her birini iş yerinin dört köşesine asar, bir tanesini de üzerinde taşırsa, Cenab-ı Hakk, o kimsenin iş yerine vedükkanına kendi hazinesinden rızık ve bereket indirir. Hem de öyle bereket ihsân eder ki, o yazıyı asan kişinin kendisi dâhi hayrette kalır. Dükkanına giren, alışveriş yapmadan çıkmaz. Hakk Tealâ, dükkanına karınca gibi...
  4. Sınav sınav sınav...

Sınav sınav sınav...

Offf hiç boş kalmıyorum üzülmek için hep bişeylerim oluyo. Şimdi de 2. tercih zamanı geldi tercih yapmak istiyorum ilk tercihi yapmadım. Ama ya yine olmazsa diye tereddütteyim:S. Sıkıldım bunaldım bu sınavlardan artık bu senede olmazsa seneye tekrar giricek cesareti bulurmuyum bilmiyorum en baştan tekrar ders çalış test çöz... Artık bunları duymak istemiyorum bi kazansam artık şu üniversiteyi...
  5. Sınav.

Sınav.

04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.

Sayfayı Paylaş