Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Slm kızlaar biz geldik sonunda evimizdeyiz.
Evimizi çok özlemişim, gerçi ilk görüşte ortalığın dağınıklığını görünce çok sinirlendim ama neyseki telafi etti eşim, hepsi kuru temizlemede ütülenecek :)
Uzun bir tatil geçirdik, sıfır sorun yaşadım gibi bişey, zaman su gibi aktı gitti, İstanbul' Edremit, İzmir gezdik baya.
Oğluşumda büyüdü bu arada, düğünümüz sıkıntısız ve güzel geçti çok şükür, darısı sahilomun kardeşinin ve diğer kardeşlerin başına.
Kışlık yiyecekte getirdim, bu yıl baya kışlık yiyeceğim oldu, kuru kabak ve patlıcan, bamya, salça, tarhana ve turşu getirdim. Hepside İzmir'den bu arada :)
Bizim kızçe laf çarpıp durdu ama her seferinde ağzının payını aldı, eşimde hiç bensiz gezmedi, oğlumu görümceme bırakıp kaçtık :) Görümcemde sürekli 'eşini yanından ayırmıyosun' diye dalga geçti, hakikaten hiçbir yere bensiz gitmedi, yapışık ikiz gibiydi. Tebi 1 ay ayrı kalmanın etkiside büyük burada.
Kardeşinim gelin arabasını eşim kullandı, oğlumuda arabanın bebeği yaptık, kuzenim resmini çekti çok şeker çıkmış.
Aslında anlatacak çok şey var ama şimdilik bu kadar, ha bu arada ben kilo vermek için uğraşırken 2 kilo almışım :)
Süt yapsın ye diye diye kilo aldırdılar bana :)

allah mutluluk versin ikracım ne güzel önemli olanda o sorunsuz geçmesi

iyi gezdin iyi yaptın kış geliyor çıkamayacaksın bebişin ne kadarlık oldu son halini at faceye bakalım

inş. bakalım bizimkide öyle olur inş. :)

- - - Updated - - -

tes naber kuzu niye küseim sana :)

tes sen istiyordun bebiş eşinde kabul etmişti en son artık güzel haberler verirsiniz

Günaydın kızlar gecmiş bayramınız kutlu mutlu olsun.Nasıl geçti bayramınız?Benimki gelen misafirlere tabak hazırla çay servisi yap boşları kaldır bunlarla geçti.Kızlarla dışarı çıktık iyi geldi,güzeldi ama her güzel şeyin sonu gibi tekrar işe geldik işte :(bu yıl erkek bebek yılı galiba 3 arkadasımdanda erkek bebek haberi aldım bakalım Sahil senin neyin olacak bu arada Esra dogumdan sonra kg kalmamış canım sende yine eski formundasın

günaydın canları benim. Herkesibn bayramı güzel geçmiş ne güzel. Bende geçmiş bayramlarınızı kutluyorum. Bugün iş başı yaptım bende ama kokuşturma içinde pek tatil yaptığımız söylenemez.

bayram güzel geçti dinlendim gezdik fiziksel yorgunluk devam etsede ruhsal dinlenmek iyi geldi işten uzak telden uzak ohhhhhhhh valla keyiflidi
evde durmak şöyle uzun uzun kahvaltı yapmayı özlemişim ayaklarımı uzatıp tv zamping yapmayı

sizinde geçmiş bayramlarnız kutlu olsun
allah tekrarlarını nasip etsin hepimize

Merhaba kızlarrrrrr bende döndüm bayramdan bomba gibiiii işleri birikmiş baya..

bu 4 gün daha çalışıcam sonra yine izin aldım haftaya yokum beni merak etmeyin emiii :)

bayram güze ama çabuk geçti :(

heee bu arada ben mezun oldum kızlar onu söylemişmiydim sizeee yupis

Geri