Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Günaydın kızlar gecmiş bayramınız kutlu mutlu olsun.Nasıl geçti bayramınız?Benimki gelen misafirlere tabak hazırla çay servisi yap boşları kaldır bunlarla geçti.Kızlarla dışarı çıktık iyi geldi,güzeldi ama her güzel şeyin sonu gibi tekrar işe geldik işte :(bu yıl erkek bebek yılı galiba 3 arkadasımdanda erkek bebek haberi aldım bakalım Sahil senin neyin olacak bu arada Esra dogumdan sonra kg kalmamış canım sende yine eski formundasın

twet yokmu gelişme söz nişan gibi nedir durumlar anlatmıyorsun hiç

yıne kımse yok ben cıktım mı sız gelıyorsunuz huu huuu

ha bu arada kızlar bebıs dusunuyoruz dedım ya memlekete gıdınce bende bı rutın kontrole gıdeyım demısttım gıttım doktor bi sorun yok dedi yumurtaliklar hersey yerinde dedi 3-4 aya kadar vucut hazır olur bebısın olur dedı ınsallahhhhh ıstıyoruz.

gördüm niko gördümmmmmm

sen beni unuttun oralara gidince kaç kez aradım telden bilmem farkındamısınnnnnnnn

çok sevindim sorun sıkmadığına en kısa zamanda verirsin güzel haberlerini bekliyoruzzzzzzz

sahılcan sen yazdıklarımı gormuyor musun kız okumadan gecmıssın

kafaaaa tebrıkler kız demek bıttı okul ohh ohh

teşekkür ederim nikiiii vallahide bitti bende inanamadım başlarda hahaha

sahillll çok iyi yapmışsın kuzu bende bişey alıp dağıtayım bari....

tessss neden hiç gelmiyorsun artıkın buralaraa sennnnn..

twetyyyy evet merak ediyoruz ne zaman evleniyorsunnn

gördüm niko gördümmmmmm

sen beni unuttun oralara gidince kaç kez aradım telden bilmem farkındamısınnnnnnnn

çok sevindim sorun sıkmadığına en kısa zamanda verirsin güzel haberlerini bekliyoruzzzzzzz
bırkez aradıgında kaynanamlardaydım kuzu ne unutması ya ben kendımı unuttum valla buralarda :( ortam farkli insanlar farkli dogru durust carsi yok cikamiyorum canim cok sikkin valla:( hayat olu buralarda insan yasiyor mu yasamiyor mu farkinda degil

Geri