Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

elbise gayet güzel kelebekcim :) ama dekoltesi çok fazla geldi bana yinede sen bilrsin göğüsten aşağısı hoş oturmuş :)

Ayy hakikaten şuan bana lazım elbise ya kelebek diktirmen lazım sanırım bene çok bakındım yok bana göre kardeşimin nişanına birşeye çok heveslenirsem olmuor ya düğüne inş. Güzel birşeyler düşünüyorum

Ayy hakikaten şuan bana lazım elbise ya kelebek diktirmen lazım sanırım bene çok bakındım yok bana göre kardeşimin nişanına birşeye çok heveslenirsem olmuor ya düğüne inş. Güzel birşeyler düşünüyorum

güzel bir moda evine diktirmek lazım üstümüze göre sahilll vardr oralarda moda evlerınden fikir al gercekten çok hoş sade hamile elbisesi dikiyorlar nişan ne zaman

Slm kızlar oğlumu uyuturken yazayım.
Kızlar, oğluşlar belli olmuş.
Ben sahile erkek, tes için kız derken tam tersi oldu, hislerim yanılttı beni.
Bizim gelinde hızlı çıktı, onunda erkek, teyze olduk halada oluyoruz yani.
Temmuzda onun doğumu, benim varsa eğer 2 ay sonrada benim :)
En çok sevdiğim şey, bebek alışverişiydi, hala oğluma bişeyler almayı çok severim, şimdi de soobeden kot pantolon alıca, çook beğendim onu...

kelebek elbiseyi rengini çok beğendim
bana da biraz dekoltesi fazla geldi
bir moda evinde terzide diktirebilirsin bu modeli

selam kızlarrr

terzilere diktirmem tavsiyede etmem cünkü dikim işi incelik işidir terziler kaba iş yapar

rengi güsel ama bn kendıme kırmızıyı yakıstırmıyorm nedense belkıde hıc gıymedıgım ıcın fazla ıddıalı gelıyor bnm bu kadr dekolteli olması mümkün değil ama model şuanda kafamda bu vr

Geri