Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kafa hemen meyvalı soda ıcmeyı bırakıyorsun cola kadr zararlıııı meyvalı sodaların normal sodalarla alakası yok bnada doktor ve dıyetısyenım soylemıstı saglk acısndan çitos,cola,meyvalı soda asla dedii

bepantolun bnde alım barııı dur sen ne kadr ki fiyatı

kafa meyveli soda içme bence onlarda da asit var azda olsa

birde krem bile kullanmıyor burdakiler
dr demiş oje ruj vs tüm makyaj malzemeleri yasak
krem yasak cilt emdiği içinmiş
saçma geldi bana
eğer böylese hayatında herşeyi kısmak zorundasın

ay kızlar bende doktor soda zararsız iç dedi diye habire içiyorum ozaman içmiyim bari bende artıkın :S meyvesiz içerim :S

kelebekcim bepanthol çatlak kremi eşim 50 tlye almış bakalım akşam gidince denicem sende al istersen benim doktorum önermişti..

esencim okadarda abartmamak lazım ya gerçekten hamilelik bir hastalık değil sonuçta..

ben mesela allık pudra zaten sürmüyordum onlar gerçekten zararlı olabiliyormuş ama hergün kalem mutlaka sürerim bi dudak koruyucu sürerim yani..ama yinede insan hamile olunca içeriğindeki kimyasal maddeler bakmıyo değil :D

ayy kızlar su ara bnm aksılıgım ustunde 2 gundr neye sınır oldum sımdı eşime dedm cam şişede süt al diye markasınıda söyledim gitmiş kipann sütünü almışş ayy cıldırdım odada resmen nasıl sınırlendım arkd.var odada dün de senn anan boyle baban şöyle dıye soylendım cokk herseye gıcık olasım vrr sınır ettı bnıı

ay kelebek al benden o kadar evde terör estiyorum resmen hamilelikten heralde ya...eşimle dalaşınca git annenle dalaş diyo hahaha anneme sarınca oda hadi kızım git sen kocanla evde dalaşıver ugralamıcam senle şimdi diyo hahaha

ikiside benle dalga geçiyolar hahaha

Allahtan ciddiye almıyolar beni yoksa halim harap hahaha

kafa senn de durum vahimm hahaha bnide eşim ciddiye almıyor ama bn ona bile sinir oluom 2 gündür gitmiş şimdide markalı süt almış allam yaa masraf üstüne masraf yani gıccııııııkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk oldummmm resmennn aaahhhhhhh

Canım ben de folikasite niyetine girdiğimiz gibi başlamştım ama o ay hamile kaldığım için hamilelik öncesi çok içmemiş oldum:) Hamilelik boyunca da ilk 3 ay içiliyor. 3 aydan sonra bıraktım bende

11.JPG-11a.jpg

ikra bende siyah düşünüyortum gerçi babam dedi sen büyüklerden çekinirsin en iyisi siyah alda rahat et :)

almayı düşünmüyorum varsa bulursam kiralıcam benim gibi bir sürü insan vardır elbet yada alırım

sodanın iyi olduğunu duydum özellikle kız-lay içtim ilk zamanlarda birde 5 ayda yanma oldu midemde o zamanda tükettim az az rahatlatıyor ama elma ve portakalda iyi geliyor bana

yağ olarakta susam yağı sürüyorum henüz bir kaşıntı ve çatlama yok :) ço şükür olsada canı sağolsun pıtırcığın

esen ya ben kahve içemiyorum çok sevmiyordum şimdi de midemde yanma yapıyor iy gelmiyor bana kahve ama çay hele o çayyy günde bir bardak zor içen ben bir demlik içesim var pazar sabahları oh 3 4 bardak götürüyorum ne yapayım demleme güzel geliyor bana

inş. herşey normal gidiyordur ya zaman hayırlısıyla geçsin metrodaki ark hiç değişmedin deyip duruyorlar ama asıl şimdiden sonra gösterecek kendini

Geri