Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

günde en az 50 tane kadın dogum dosyası işliyorumm hayliyle artk bu konuda uzmanlaştım:)

sahıl bnm bebekte bazen kafası asagıda duruyor mınık yaramazlar ne olacak

pine bayıldım herşeyine ya ne güzel almışsın herşey pembiş pembiş:) Hele süslü park yatağa bayıldım. İyi günlerde giysin kızın

bebegın normal zamanda 36 haftada 37. haftada en gec dogum pozısyonunu alması gerek kafası asagıda bazı durumlarda bebek bu durumu almıyor malpozısyon nedenıyle etkılenen dogum eylemıne gırıyor haylıyle sezeryan oluyor ancak bu bır zeseryan sebebı olmak zorunda degıl doktorlar 40.haftaya kadr bekleyerek bebegın pozisyon degstırmesını bekleyebılır 40.haftada zorunlu olarak pozısyon almıyorsa sezeryan olur.kkonu hakkındakı bılgılerımı hemen paylasım dedım cunku iş alanıma gırıyor:)

Ay ben çok cahilim ya

Slm kızlar herkese hayırlı cumalar.
Paşaya artık ek gıdaya başladık göbek yaptı maş.
Esen'cim eviniz hayırlı olsun, sağlıcakla oturmak nasip etsin Rabbim.
Oğlumda ramazana denk geldiği için sadece lokum ve gül suyu dağıtmıştık, şimdi nasipse eylüle denk geliyor, şeker yaptırmayı düşünüyorum. Belki senden yardım alabilirim bu hususta, nasıl olsa her yerden kargoyla gelecek, senden almak daha mantıklı.
Pine'cim son anda bile dönen var yaa belki döner, banada erken döndüğü için erken olabilir dediler ama hiçte bişey olmadı, 39+2'de geldi oğluşum.
Randevu ilk haftalarda daha heyecanlıydı benim nedense, çünkü korkardım bişey olacak diye, hareketlendikten sonra çok beklemiyordum.

Eşim bir proje araştırıyor, normal doğumla alakalı köylerde seminer verecekler, burada sezeryan talebi çok çünkü. Normal doğum gibisi varmı yaa, şuan hiç doğum yapmış gibi değilim, 5 kilo fazlanın dışında. İnşaAllah normal doğum olur pinecim...

Pinecim bebeğin herşeyi çok güzel maş. inş. en kısa zamanda hayırlısıyla kullanır hepsini.
Ayy heyecan yaptım, çok güzel oluyor, oğlumun biberonu cihicco çok memnunuz, avent'te güzel bir marka.
Hastane çantan hazırmı pinecim, ben 37. haftada hazırlmamamıştım daha :) Sonra sancılr vurunca hazırladık, hamileliği çok sevmiştim hakikaten, hazırlık zamanı çok güzeldi. Şimdi kızıma bişey almaya gerek kalmayacak, masrafsız olacak sanırım...Allah'tan herşeyi ara renk almışım :)
Kız moduna girdik iyice...

Opr. Uzm. Dr kelebeklizade bilgilihatun

böyle bir isim sınavlarda doldur doldur pöfff

hahhaaa cok begendım cok havalı oldu sahılll :)

Kelebekcim burada 41. haftaya kadar uzatıyorlar geç döllenme durumu olabilir diye...

geç döllenme durumunda olabılır ıkracm şükür bnm sat tarıhıyle ultrason gunu aynı gidiyor 41.haftada normal dogum olmuoyrdur degılmı hıc işlemedım öyle bir dosya bizim burdada sezeryan meraklısı ınsanlar kolay gelıyor lakın sonrası acı cekmesı zor bizim burda 40.haftada sürmatürasyon (geç dogum) diyerek sezeryana alıyorlar bıde doktorlarda genelde sezeryan meraklısı

ikra kız mı hıssedıyorsunn ne gusell oglun ve kızın olucak ayy ne gusel ınsallhh kızın olur bır tanede:)bak annesııı şimdiden heyecanlanamaya baslamıssınız ne gusel

Geri